672 zł
Cena netto: 546,34 zł
Cena netto: 546,34 zł
SKU: B860M GAMING WIFI6
Dostępność: średnia
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B860M GAMING dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B860M GAMING WIFI6 została zaprojektowana z myślą o graczach i zadaniach wymagających wysokiej wydajności, oferując solidną platformę do rozbudowy. Ta płyta główna, zaprojektowana w formacie micro ATX, obsługuje procesory Intel Core Ultra, zapewniając elastyczność i moc dla każdej konfiguracji gamingowej. Obsługa pamięci DDR5 SDRAM i wysokich prędkości RAM do 9066 MT/s (O.C.) gwarantuje, że system z łatwością poradzi sobie z wymagającymi aplikacjami. Wyposażona w zaawansowane opcje łączności, płyta B860M posiada wiele portów USB, w tym USB 3.2 Gen 1 i USB-C, a także funkcje LAN z 2,5 Gigabit Ethernet. Wysokiej jakości wyjście audio i szereg gniazd rozszerzeń, w tym PCIe 5.0, zapewniają, że ta płyta główna może obsługiwać różnorodne komponenty i urządzenia peryferyjne. Dzięki funkcjom takim jak RGB FUSION do konfigurowalnego oświetlenia i GIGABYTE Smart Fan 6 do optymalnego chłodzenia, ta płyta główna oferuje wszystko, co potrzebne do niezawodnego i atrakcyjnego wizualnie doświadczenia komputerowego. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | Intel B860 |
| Port procesora | Gniazdo LGA1851 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje procesory Intel Core Ultra (Seria 2)) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 9066 MT/s (O.C.), 8800 MT/s (O.C.), 8600 MT/s (O.C.), 8400 MT/s (O.C.), 8266 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 7950 MT/s (O.C.), 7900 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7400 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s, 5600 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | ECC (praca w trybie innym niż ECC), bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Intel Extreme Memory Profiles (XMP), obsługiwane moduły ECC działają w trybie innym niż ECC |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8851BE |
| Interfejsy sieciowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 2 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 3 x USB 3.2 Gen 1 3 x USB 2.0 1 x DisplayPort 1 x HDMI 2 x antena 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware | Prędkość przepływu chłodzenia wodą, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, napięcie systemu, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | Przycisk Q-Flash Plus, DIY Friendly Design, 8+1+2 Phase Power Design, 6 Layer PCB, radiator układu scalonego, wstępnie zamontowana tarcza I/O, AI SNATCH Engine, Debug LED, Zatrzask M.2 EZ na kliknięcie, M.2 Thermal Guard, Zatrzask PCIe EZ Plus, RGB FUSION, Ultra Durable, konstrukcja radiatora VRM, WIFI EZ-Plug, GIGABYTE Smart Fan 6, AI Perfdrive |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Antena Wi-Fi, Śruby do obudowy komputera, podkładka gumowa dla SSD M.2 gruba/cienka |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | GIGABYTE Control Center, Norton Internet Security (OEM Version), menedżer LAN, HWiNFO |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3, DisplayPort 2.1 |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 22.5 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B860M GAMING WIFI6 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







