1269 zł
Cena netto: 1 031,71 zł
Cena netto: 1 031,71 zł
SKU: X870 A ELITE X ICE
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE X870 A dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE AORUS X870 ELITE X3D ICE została zaprojektowana z myślą o podniesieniu wydajności każdego sprzętu do gier lub wysokowydajnej stacji roboczej. Dzięki obsłudze procesorów AMD Ryzen i solidnemu chipsetowi AMD X870 płyta główna oferuje doskonałe możliwości wielozadaniowości, zarządzania energią i zaawansowane funkcje chłodzenia, które zaspokoją potrzeby wymagających użytkowników. Płyta główna obsługuje pamięć RAM DDR5 o prędkości do 9000 MT/s (O.C.), zapewniając płynne działanie programów i gier. Wiele gniazd rozszerzeń, w tym gniazda PCIe 5.0 x16 i M.2, zapewnia elastyczność w zakresie szybkiej pamięci masowej i dodatkowych kart graficznych, a niestandardowe rozwiązania chłodzące gwarantują stabilną pracę pod obciążeniem. Dźwięk wysokiej rozdzielczości i różnorodne opcje łączności zapewniają wciągające wrażenia multimedialne, co czyni ją solidnym wyborem zarówno dla entuzjastów, jak i profesjonalistów. Ta płyta główna stanowi podstawę dla wydajnej pracy komputera, zbudowana z myślą o trwałości i długowieczności. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD X870 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4800 MT/s, 5200 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 6200 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.), 8400 MT/s (O.C.), 8600 MT/s (O.C.), 8800 MT/s (O.C.), 9000 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC1220 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Qualcomm QCNCM865 |
| Interfejsy sieciowe | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 2 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 2 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wyjście SPDIF 2 x antena 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB4 1 x HDMI 1 x USB 2.0 1 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | Obsługa WfM 2.0, UEFI BIOS, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora, wykrywanie hałasu |
| Cechy harware | 16+2+2 Phase Power Design, 2x Copper PCB, 8 Layer PCB, VRM Thermal Armor Advanced, M.2 Thermal Guard L, M.2 EZ Flex Design, M.2 Thermal Guard Ext., DIY Friendly Design, WIFI EZ-Plug, Zatrzask M.2 EZ na kliknięcie, Zatrzask M.2 EZ plus, Zatrzask PCIe EZ Plus, M.2 EZ Match, EZ Debug LED, MultiKey, Przycisk Q-Flash Plus, Ultra Durable, RGB FUSION |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | GIGABYTE Control Center, Norton Internet Security (OEM Version) |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X870 A ELITE X ICE |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







