352 zł
Cena netto: 286,18 zł
Cena netto: 286,18 zł
SKU: H610M D3H WIFI DDR4
Dostępność: średnia
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE H610M D3H dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 została zaprojektowana z myślą o spełnieniu wymagań współczesnych komputerów. Obsługuje procesory Intel 12., 13. i 14. generacji, zapewniając kompatybilność z wydajnością. Dzięki formatowi micro ATX płyta główna idealnie nadaje się do kompaktowych konstrukcji, które nie ograniczają funkcji. Użytkownicy docenią dwukanałową architekturę pamięci i obsługę pamięci RAM DDR4, które umożliwiają wydajną wielozadaniowość i wysoką wydajność systemu. Wbudowany dźwięk wysokiej rozdzielczości i wiele portów USB zwiększają możliwości połączeń, a wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność i stabilność systemu. Zintegrowane połączenia WiFi i Ethernet obsługują szybką sieć, zapewniając płynne działanie online. Ta płyta główna oferuje niezawodność i wszechstronność w różnych zastosowaniach, od gier po zadania związane z produktywnością. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | Intel H610 Express |
| Port procesora | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługa 12/13 i 14 Generacji Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 64 GB |
| Technologia | DDR4 |
| Bus Clock | 2133 MT/s, 2400 MT/s, 2666 MT/s, 2933 MT/s, 3000 MT/s, 3200 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC, ECC (praca w trybie innym niż ECC) |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, obsługiwane moduły ECC działają w trybie innym niż ECC, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Intel Wireless-AC 9560 |
| Interfejsy sieciowe | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin PCIe 3.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy | 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x HDMI 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x klawiatura PS/2 1 x mysz PS/2 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy | 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | 6+1+1 Phase Power Design, Kondensatory Audio Najwyższej Jakości, Audio Noise Guard, Ultra Durable, GIGABYTE Smart Fan 6, Anti-Sulfur Design, Power Stage 50 A |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), menedżer LAN, GIGABYTE Control Center |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 22 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | H610M D3H WIFI DDR4 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







