327 zł
Cena netto: 265,85 zł
Cena netto: 265,85 zł
SKU: H610M D3W
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE H610M D3W dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Kategoria | Specyfikacja |
|---|---|
| Produkt | Płyta główna |
| Marka | Gigabyte |
| Kod producenta | H610M D3W |
| EAN | 4719331877804 |
| Fizyczne | |
| Standard płyty | Micro ATX |
| Szerokość [mm] | 244 |
| Głębokość [mm] | 244 |
| Kolor | Czarny |
| Techniczne | |
| Zastosowanie | Pozostałe |
| Chipset płyty | Intel H610 |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Obsługiwane procesory | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium Gold |
| Kontroler RAID | Nie |
| Pamięć | |
| Standard pamięci | DDR5 |
| Rodzaj złącza | U-DIMM |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Częstotliwości pracy pamięci | 4800 MHz, 5200 MHz, 5600 MHz |
| Maksymalna ilość pamięci | 128 GB |
| Architektura wielokanałowa | Dual-Channel |
| Grafika | |
| Obsługa zintegrowanych układów graficznych | Tak |
| Chipset graficzny | Zależny od procesora |
| Łączenie kart graficznych | Nie |
| Dźwięk | |
| Chipset dźwiękowy | Realtek ALC 897 |
| Kanały audio | 7.1 |
| Komunikacja | |
| Zintegrowana karta sieciowa | 10/100/1000 |
| Chipset karty sieciowej | Realtek GbE |
| Praca bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | |
| Gniazda rozszerzeń | PCI Express x1 (1 szt.), PCI Express x16 (1 szt.) |
| Złącza napędów | M.2 slot x1, SATA 3 x4 |
| Złącza wewnętrzne | USB 2.0 x1, USB 3.2 Gen 1 x1, USB-C 3.2 Gen 1 x1, Złącze ATX 24-pin 12V x1, Złącze ATX 8-pin 12V x1, Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1, Złącze CPU FAN 4-pin x1, Złącze przedniego panelu x1, Złącze SYS FAN 4-pin x2, Złącze szeregowe (COM) x1, Złącze TPM x1, Zworka Clear CMOS x1 |
| Panel tylny | DisplayPort x1, HDMI x1, RJ-45 x1, USB 2.0 x4, USB 3.2 Gen 1 x1, Złącze audio x3 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | H610M D3W |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







