402 zł
Cena netto: 326,83 zł
Cena netto: 326,83 zł
SKU: H610M D3W WF6
Dostępność: średnia
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE H610M D3W dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Kategoria | Specyfikacja |
|---|---|
| Ogólne informacje | |
| Numer katalogowy | 64713441 |
| Producent | Gigabyte |
| Kategoria | Płyty główne |
| Numer producenta | H610M D3W WF6 |
| Data premiery | 4.11.2025 |
| Właściwości płyty głównej | |
| Standard płyty | Micro ATX (mATX) |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Chipset | Intel H610 |
| Funkcje płyty głównej | |
| Złącze audio panelu przedniego | Tak |
| Kompatybilność systemu operacyjnego | Windows, Windows 10 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 / 802.11ax |
| Pamięć | |
| Typ pamięci | DDR5 RAM |
| Liczba modułów pamięci (RAM) | 2x |
| Maksymalna pojemność RAM | 128 GB |
| Typ kości pamięci | DDR5 SDRAM |
| Maksymalna prędkość RAM (OC) | 5600 MHz |
| Obsługiwane prędkości pamięci | 4400 MHz, 4800 MHz, 5200 MHz, 5600 MHz |
| Bufor RAM | Niebuforowana |
| Grafika | |
| Złącza wideo | DisplayPort (1x), HDMI (1x) |
| Wersja złącza wideo | DisplayPort 1.2, HDMI 2.1 |
| Sieć | |
| Złącza sieciowe | RJ45 (1x) |
| Marka kontrolera Ethernet | Realtek |
| Kontroler Ethernet | Realtek RTL8111H |
| Maks. prędkość portu | 1 Gbit/s |
| Dźwięk | |
| Chip dźwiękowy | Realtek ALC897 |
| Kanały audio | 7.1 |
| Wyjścia audio | Wyjście słuchawkowe (1x) |
| Złącza wewnętrzne | |
| Opcje połączeń wewnętrznych | S-ATA III (4x) |
| Sloty rozszerzeń | PCI Express x1 (1x), PCI Express x16 (1x) |
| Wersja PCI Express (maks.) | 4 |
| Liczba złączy wentylatora | 3 |
| Dodatkowe złącza USB | |
| USB-A 2.0 | 4x |
| USB-A 3.2 Gen1 | 2x |
| Zasilanie | |
| Złącza zasilania | 24-pin ATX |
| Pochodzenie | |
| Kraj pochodzenia | Chiny, Tajwan |
| Ślad węglowy | |
| Emisja CO₂ | 95,84 kg |
| Wkład klimatyczny | CHF 2,28 |
| Zakres dostawy | Norton Internet Security |
| Wymiary produktu | |
| Długość | 220 mm |
| Szerokość | 244 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Waga | 742 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | H610M D3W WF6 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







