503 zł
Cena netto: 408,94 zł
Cena netto: 408,94 zł
SKU: B760M G X DDR4 GEN5
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B760M G dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 posiada solidne elementy zaprojektowane w celu poprawy wrażeń z gry. Obsługuje procesory Intel 12., 13. i 14. generacji, zapewniając kompatybilność i wydajność. Dzięki czterem gniazdom DIMM dla pamięci DDR4 i obsłudze pamięci RAM o prędkości do 5333 MT/s po podkręceniu, zapewnia moc dla wymagających aplikacji. Zastosowanie chipsetu Intel B760 zapewnia niezawodność i wydajność w obsłudze ruchu danych na płycie głównej. Łączność wyróżnia się szerokimi opcjami wejść/wyjść, w tym wieloma portami USB, HDMI i DisplayPort, umożliwiającymi wszechstronne podłączenie urządzeń peryferyjnych i wyświetlaczy. Obsługa sieci 2,5 Gigabit Ethernet zapewnia większą prędkość sieciową podczas gier online. Technologia Smart Fan 6 firmy GIGABYTE pomaga utrzymać optymalną temperaturę podczas intensywnych sesji grania, a zamontowana fabrycznie osłona wejść/wyjść i osłona termiczna dla gniazd M.2 zwiększają przyjazność dla użytkownika i ułatwiają samodzielną modyfikację tej płyty głównej. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | Intel B760 |
| Port procesora | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługa 12/13 i 14 Generacji Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR4 |
| Bus Clock | 2133 MT/s, 2400 MT/s, 2666 MT/s, 2933 MT/s, 3000 MT/s, 3200 MT/s, 3300 MT/s (O.C.), 3333 MT/s (O.C.), 3400 MT/s (O.C.), 3466 MT/s (O.C.), 3600 MT/s (O.C.), 3666 MT/s (O.C.), 3733 MT/s (O.C.), 3800 MT/s (O.C.), 3866 MT/s (O.C.), 4000 MT/s (O.C.), 4133 MT/s (O.C.), 4266 MT/s (O.C.), 4300 MT/s (O.C.), 4400 MT/s (O.C.), 4500 MT/s (O.C.), 4600 MT/s (O.C.), 4700 MT/s (O.C.), 4800 MT/s (O.C.), 4933 MT/s (O.C.), 5000 MT/s (O.C.), 5133 MT/s (O.C.), 5333 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | ECC (praca w trybie innym niż ECC), bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), obsługiwane moduły ECC działają w trybie innym niż ECC |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 3.0 x4 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 3 x USB 3.2 Gen 1 5 x USB 2.0 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek 2 x Thunderbolt - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | Obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0, UEFI BIOS |
| Monitorowanie hardware | Ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora, temperatura obudowy, napięcie systemu, prędkość przepływu chłodzenia wodą |
| Cechy harware | 8+1+1 Phase Power Design, M.2 Thermal Guard, GIGABYTE Smart Fan 6, Q-Flash Plus, GIGABYTE PerfDrive, Dr.MOS MOSFET, MultiKey, DIY Friendly Design, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Power Stage 60 A, Solid Pin Power Connectors |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Control Center |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B760M G X DDR4 GEN5 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







