598 zł
Cena netto: 486,18 zł
Cena netto: 486,18 zł
SKU: B760 DS3H WF6E GEN5
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B760 DS3H dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B760 DS3H WIFI6E GEN5 oferuje wysoką wydajność i wszechstronne opcje łączności, dzięki czemu jest odpowiednim wyborem dla graczy i profesjonalistów. Obsługuje procesory Intel 12., 13. i 14. generacji i jest zaprojektowana do wykorzystania pamięci DDR5 SDRAM o prędkości do 7600 MT/s. Płyta główna posiada wiele gniazd rozszerzeń, w tym PCIe 5.0 x16 i wiele gniazd M.2, co ułatwia korzystanie z szybkich opcji pamięci masowej i wydajną wielozadaniowość. Dzięki technologii audio obsługującej dźwięk wysokiej rozdzielczości oraz szeregowi portów, w tym USB-C 3.2 Gen 2x2, HDMI i DisplayPort, użytkownicy mogą cieszyć się płynnym połączeniem z różnymi urządzeniami. Dodatkowo zintegrowane opcje sieciowe, takie jak 2,5 Gigabit Ethernet i Wi-Fi 6E, zapewniają niezawodną łączność. Ta płyta główna, zaprojektowana z myślą o trwałości, charakteryzuje się ultra wytrzymałą konstrukcją z 6-warstwową płytką drukowaną i kompleksowym BIOS-em, mającym na celu maksymalizację niezawodności i wydajności podczas intensywnych zadań lub sesji gier. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | Intel B760 |
| Port procesora | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługa 12/13 i 14 Generacji Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4000 MT/s, 4800 MT/s, 5200 MT/s (O.C.), 5400 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 5800 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 6200 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7400 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | ECC (praca w trybie innym niż ECC), bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Intel AX210 |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 4 x PCIe 3.0 x16 (tryb x1) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 1 x USB 3.2 Gen 2 4 x USB 2.0 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x klawiatura PS/2 / mysz 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | Obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0, UEFI BIOS |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, temperatura obudowy, kontrola wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora |
| Cechy harware | 8+2+1 Phase Power Design, 6 Layer PCB, Premium Power Choke, VRM Thermal Armor Advanced, M.2 Thermal Guard, RGB FUSION, Kondensatory Audio Najwyższej Jakości, WIFI EZ-Plug, Q-Flash Plus, Zatrzask PCIe EZ, Ultra Durable, GIGABYTE Smart Fan 6, DIY Friendly Design, MultiKey |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Control Center |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B760 DS3H WF6E GEN5 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







