573 zł
Cena netto: 465,85 zł
Cena netto: 465,85 zł
SKU: B850M FORCE
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B850M FORCE dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B850M FORCE została zaprojektowana z myślą o wydajności i wszechstronności, dzięki czemu jest odpowiednia zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów. Wyposażona jest w chipset AMD B850 i jest kompatybilna z procesorami z serii Ryzen 7000/8000/9000. Obsługa pamięci DDR5 SDRAM umożliwia osiągnięcie wysokich prędkości pamięci do 9600 MT/s, zapewniając przepustowość niezbędną do obsługi wymagających aplikacji. Dzięki formatowi micro ATX płyta główna oferuje wiele gniazd rozszerzeń dla kart graficznych i pamięci masowej. Dzięki gniazdom PCIe 5.0 x16 i M.2 użytkownicy mogą cieszyć się szybkim transferem danych i możliwościami przechowywania. Szereg opcji wejść/wyjść, w tym HDMI, DisplayPort i różne porty USB, zapewnia łączność. Ponadto zaawansowane funkcje, takie jak GIGABYTE Smart Fan 6 i M.2 Thermal Guard, poprawiają chłodzenie systemu i stabilność podczas pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | AMD B850 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4400 MT/s, 4800 MT/s, 5200 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 5800 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 6200 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.), 6666 MT/s (O.C.), 8400 MT/s (O.C.), 8600 MT/s (O.C.), 8800 MT/s (O.C.), 9200 MT/s (O.C.), 9600 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC, ECC (praca w trybie innym niż ECC) |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO, obsługiwane moduły ECC działają w trybie innym niż ECC |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 3.0 x4 (tryb x4) 3 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x HDMI 1 x DisplayPort 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | 8+2+2 Phase Power Design, GIGABYTE Smart Fan 6, VRM Thermal Armor Advanced, M.2 Thermal Guard, WIFI EZ-Plug, Kondensatory Audio Najwyższej Jakości, Przycisk Q-Flash Plus, EZ Debug LED, Zatrzask PCIe EZ, Ultra Durable |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | GIGABYTE Control Center, Norton Internet Security (OEM Version), Realtek Gaming LAN Bandwidth Control |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B850M FORCE |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







