411 zł
Cena netto: 334,15 zł
Cena netto: 334,15 zł
SKU: PRO B840M-B
Dostępność: duża
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI PRO B840M-B dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna MSI PRO B840M-B została zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wysoką wydajność. Wyposażono ją w solidny chipset AMD B840 i zapewniono kompatybilność z procesorami Ryzen z serii 7000 do 9000. Ta płyta główna micro ATX obsługuje pamięć DDR5 SDRAM o prędkości od 4800 MT/s do 8000 MT/s po podkręceniu, zapewniając użytkownikom maksymalne wykorzystanie możliwości pamięci systemu. Płyta główna posiada dwukanałową architekturę pamięci i dobrze zaprojektowany układ, co pozwala na wydajną wielozadaniowość i responsywność podczas różnych zadań obliczeniowych. Dzięki różnorodnym opcjom łączności, PRO B840M-B oferuje wiele portów USB, w tym USB 2.0 i USB 3.2 Gen 1, a także opcje audio oparte na kodeku Realtek ALC897, zapewniającym wysoką jakość dźwięku. Zintegrowana karta sieciowa 2,5 Gigabit Ethernet zapewnia szybką łączność sieciową, poprawiając komfort korzystania z Internetu i gier. Inne godne uwagi funkcje to ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi, MSI Audio Boost oraz MSI Mystic Light umożliwiająca dostosowanie wyglądu, dzięki czemu płyta główna jest funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | AMD B840 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC, on-die ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8125D |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 1 x VGA 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 2 x USB 2.0 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | MSI ClickBIOS |
| Cechy harware | Projekt zasilania w fazie 7+2+1, Frozr AI Cooling, MSI AI Engine, MSI Companion, MSI LAN Manager, EZ PCie Clip II, EZ M.2 Clip II, EZ Debug LED, MSI Core Boost, MSI Audio Boost, MSI Memory Boost, ESD Protection, 6 Layer PCB, 2oz Copper PCB, Surface Mount Technology (SMT), tłumiki napięcia przejściowego, MSI Stainless Steel Back I/O, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Wsparcie CUDIMM, radiator układu scalonego, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x klips EZ M.2 II, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II |
| Dołączone przewody | 1 x kabel Serial ATA |
| Szerokość | 24.384 cm |
| Głębokość | 22.6 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO B840M-B |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |






