543 zł
Cena netto: 441,46 zł
Cena netto: 441,46 zł
SKU: PRO B850-S WIFI6E
Dostępność: średnia
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI PRO B850-S dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD B850 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC, on-die ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8125 |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x16 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 1 x USB-C 3.2 Gen 2 4 x USB 3.2 Gen 1 3 x USB 3.2 Gen 2 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | MSI ClickBIOS |
| Cechy harware | 12+2+1 Phase Power Design, EZ M.2 Sheild FROZR II, EZ PCie Clip II, MSI PCIe Steel Slot, 6 Layer PCB, 2oz Copper PCB, MSI AI Engine, Frozr AI Cooling, ESD Protection, EZ Debug LED, ochrona przeciwprzepięciowa, MSI Memory Boost, tłumiki napięcia przejściowego, MSI Stainless Steel Back I/O, zabezpieczeniei przed przetężeniem, Extended Heatsink Design, wstępnie zamontowana tarcza I/O, radiator układu scalonego, MSI Core Boost |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Antena EZ Wi-Fi, 2 x klips EZ M.2 II, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II |
| Dołączone przewody | 1 x kabel Serial ATA |
| Szerokość | 30.48 cm |
| Głębokość | 24.384 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO B850-S WIFI6E |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







