962 zł
Cena netto: 782,11 zł
Cena netto: 782,11 zł
SKU: MAG B850M MORTAR WIFI
Dostępność: średnia
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI MAG B850M dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | AMD B850 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 8200 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 4800 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC4080 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8126VB |
| Interfejsy sieciowe | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x4 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) 2 x M.2 socket (gniazdo M.2 Key M 2242/2260) 1 x M.2 socket (Key E) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 1 x USB-C 3.2 Gen 2 3 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 2 x antena 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście SPDIF |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Cechy harware | EZ Debug LED, Zwolnienie EZ PCIe, EZ M.2 Sheild FROZR II, Extended Heatsink Design, MSI Audio Boost 5, MSI Core Boost, DIY Friendly Design, 12+2+1 Phase Power Design, Power Stage 60 A, wstępnie zamontowana tarcza I/O, MSI Steel Armor II, EZ Conn-Design, 8 Layer PCB, 2oz Copper PCB, przycisk BIOS flash, Przycisk Wyczyść CMOS, ESD Protection, Surface Mount Technology (SMT), Frozr AI Cooling, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x klips EZ M.2 II, 1 x śruba M.2, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II, naklejki na kable, Antena EZ Wi-Fi, 1 to 2 EZ Conn-Cable, kabel panelu przedniego EZ |
| Dołączone przewody | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Center, AIDA64 Extreme (wersja próbna na 60 dni) |
| Szerokość | 24.384 cm |
| Głębokość | 24.384 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG B850M MORTAR WIFI |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







