1185 zł
Cena netto: 963,41 zł
Cena netto: 963,41 zł
SKU: MPG B850I EDGE TI WIFI
Dostępność: duża
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI MPG B850I dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Obsługiwane procesory | AMD Ryzen 3, Ryzen 5, Ryzen 7, Ryzen 9 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Format | Mini-ITX |
| Chipset | AMD B850 |
| Maksymalna pamięć RAM | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Liczba slotów RAM | 2 x DIMM |
| Taktowanie pamięci (MHz) | 4800, 5200, 5600 |
| Taktowanie OC (MHz) | 5600–8000 |
| Architektura pamięci | Dual-channel |
| RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Multi-GPU | Nie |
| Grafika zintegrowana | Tak |
| Karta sieciowa | 10/100/1000/2500/5000 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Audio | Realtek ALC4080 |
| M.2 PCIe 4.0 x4 | 1 |
| M.2 PCIe 5.0 x4 | 1 |
| PCIe 5.0 x16 | 1 |
| SATA III | 2 |
| USB 2.0 (wewn.) | 2 |
| USB 3.2 Gen1 (wewn.) | 2 |
| USB-C (wewn.) | 1 |
| ARGB (3-pin) | 1 |
| TPM | 1 |
| AIO Pump | 1 |
| CPU Fan | 1 |
| SYS/CHA Fan | 1 |
| Zasilanie 24-pin | 1 |
| Zasilanie 8-pin | 1 |
| Inne złącza wewnętrzne | EZ Conn, Front Panel, Audio, czujnik obudowy |
| USB 3.2 Gen1 (zewn.) | 2 |
| USB 3.2 Gen2 (zewn.) | 3 |
| USB-C (zewn.) | 1 |
| HDMI | 1 |
| S/PDIF | 1 |
| Audio jack | 2 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Anteny Wi-Fi | 2 |
| Inne złącza zewnętrzne | Flash BIOS Button, Clear CMOS |
| Podświetlenie | Nie |
| Dla graczy | Tak |
| Wysokość | 170 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Kolor | Biało-czarny |
| Wyposażenie | Antena Wi-Fi, kable, śruby M.2 |
| Dokumentacja | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | MPG B850I EDGE TI WIFI |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG B850I EDGE TI WIFI |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







