1061 zł
Cena netto: 862,60 zł
Cena netto: 862,60 zł
SKU: PRO X870E-P WIFI
Dostępność: mała
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI PRO X870E-P dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD X870E |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8126VB |
| Interfejsy sieciowe | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 2 x PCIe 3.0 x1 1 x PCIe 4.0 x4 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (Key E) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 4 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB4 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 2 x antena 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy | 6 x USB 2.0 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V, złącze zasilania PCI Express 8-pin |
| Charakterystyka | |
| Cechy BIOSu | MSI ClickBIOS 5 |
| Cechy harware | Wsparcie CUDIMM, EZ PCie Clip II, MSI PCIe Steel Slot, 2oz Copper PCB, 8 Layer PCB, Extended Heatsink Design, EZ M.2 Sheild FROZR II, MSI AI Engine, MSI AI LAN Manager, Frozr AI Cooling, MSI EZ DIY, EZ M.2 Clip II, przycisk BIOS flash, Przycisk Wyczyść CMOS, wstępnie zamontowana tarcza I/O, ESD Protection, EZ Conn-Design, EZ Debug LED, 14+2+1 Phase Power Design, ochrona przeciwprzepięciowa, MSI Memory Boost, tłumiki napięcia przejściowego, zabezpieczeniei przed przetężeniem, M.2 Shield FROZR, MSI Steel Armor, MSI Audio Boost, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 1 to 2 EZ Conn-Cable, Antena EZ Wi-Fi, 3 x klips EZ M.2 II, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy narzędziowe, MSI Center, Adobe Creative Cloud (darmowa wersja próbna), AIDA64 Extreme - MSI Edition, MSI CPU-Z, Norton 360 |
| Szerokość | 30.48 cm |
| Głębokość | 24.384 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO X870E-P WIFI |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







