1135 zł
Cena netto: 922,76 zł
Cena netto: 922,76 zł
SKU: X870E GAMING PLUS WIFI
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI X870E GAMING dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD X870E |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8126VB |
| Interfejsy sieciowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), 5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x1) 1 x PCIe 3.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (Key E) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x USB4 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 6 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V, złącze zasilania PCI Express 8-pin |
| Charakterystyka | |
| Cechy BIOSu | MSI ClickBIOS 5 |
| Cechy harware | Wsparcie CUDIMM, wstępnie zamontowana tarcza I/O, 14+2+1 Phase Power Design, Power Stage 60 A, EZ M.2 Sheild FROZR II, EZ PCie Clip II, MSI PCIe Steel Slot, EZ Conn-Design, Extended Heatsink Design, 2oz Copper PCB, 8 Layer PCB, MSI AI Engine, MSI LAN Manager, Frozr AI Cooling, MSI EZ DIY, przycisk BIOS flash, Przycisk Wyczyść CMOS, EZ Debug LED, MSI Memory Boost, tłumiki napięcia przejściowego, zabezpieczeniei przed przetężeniem, MSI Steel Armor, MSI Audio Boost, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Antena EZ Wi-Fi, 2 x klips EZ M.2 II, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II, naklejka na kabel, 1 to 2 EZ Conn-Cable |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy narzędziowe, MSI Center, Adobe Creative Cloud (darmowa wersja próbna), AIDA64 Extreme - MSI Edition, MSI CPU-Z, Odtwarzacz w Aplikacji MSI, Norton 360 |
| Szerokość | 30.48 cm |
| Głębokość | 24.384 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X870E GAMING PLUS WIFI |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







