341 zł
Cena netto: 277,24 zł
Cena netto: 277,24 zł
SKU: PRO H810M-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI PRO H810M-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna MSI PRO H810M-B oferuje użytkownikom szereg funkcji zaprojektowanych z myślą o wydajności i wszechstronności. Obsługiwana przez chipset Intel H810, ta płyta główna w formacie micro ATX obsługuje procesory Intel Core Ultra (seria 2) i posiada dwukanałową architekturę pamięci z możliwością obsługi pamięci RAM DDR5 do 6400 MT/s (podkręconej). Dobrze zaprojektowany układ obejmuje dwa gniazda DIMM zapewniające optymalną obsługę pamięci oraz gniazdo PCIe 5.0 x16, które zapewnia miejsce na karty graficzne i dodatkowe opcje rozszerzeń. Użytkownicy mogą cieszyć się dźwiękiem wysokiej rozdzielczości dzięki kodekowi Realtek ALC897, zapewniającemu czystą jakość dźwięku w aplikacjach multimedialnych. Łączność została wzbogacona o wiele portów USB, w tym USB-C 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 i USB 2.0, a także wyjścia HDMI i DisplayPort zapewniające wszechstronne połączenia wideo. Rozwiązanie Lightning Gen5 i technologia MSI Core Boost zapewniają dystrybucję mocy w celu poprawy wydajności i stabilności w różnych scenariuszach użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | Intel H810 |
| Port procesora | Gniazdo LGA1851 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje procesory Intel Core Ultra (Seria 2)) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4800 MT/s, 6400 MT/s, 6400 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC, on-die ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 3.0 |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8125 |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 2 x PCIe 4.0 x1 1 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | MSI ClickBIOS |
| Cechy harware | Extended Heatsink Design, wstępnie zamontowana tarcza I/O, EZ PCie Clip II, MSI AI Engine, MSI AI LAN Manager, Rozwiązanie lightning gen5, Frozr AI Cooling, EZ Debug LED, MSI Core Boost, MSI Memory Boost, Surface Mount Technology (SMT), tłumiki napięcia przejściowego, MSI Stainless Steel Back I/O, zabezpieczeniei przed przetężeniem, radiator układu scalonego, MSI Audio Boost, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II, EZ M.2 klips II |
| Dołączone przewody | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Center |
| Szerokość | 24.384 cm |
| Głębokość | 22 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO H810M-B |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







