597 zł
Cena netto: 485,37 zł
Cena netto: 485,37 zł
SKU: B840M DS3H WF6
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B840M DS3H dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Kategoria | Specyfikacja |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Gwarancja | 3 lata w serwisie sprzedawcy |
| Grupa produktowa | Płyty główne Gigabyte |
| Przeznaczenie | AMD |
| Chipset płyty głównej | AMD B840 |
| Standard płyty | micro-ATX |
| Procesor | |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Obsługiwane typy procesorów | AMD Ryzen 3 (seria 7000, 8000, 9000), AMD Ryzen 5 (seria 7000, 8000, 9000), AMD Ryzen 7 (seria 7000, 8000, 9000), AMD Ryzen 9 (seria 7000, 8000, 9000) |
| Maks. ilość obsługiwanych procesorów | 1 |
| Pamięć | |
| Obsługiwana pamięć | DDR5 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci | DIMM (do PC) |
| Typ obsługiwanej pamięci | DDR5-4800, DDR5-5000, DDR5-5200 |
| Typ obsługiwanej pamięci OC | DDR5-5600, DDR5-6000, DDR5-6200, DDR5-6400, DDR5-6600, DDR5-6800, DDR5-7000, DDR5-7400, DDR5-7600, DDR5-7800, DDR5-7900, DDR5-7950, DDR5-8000, DDR5-8200 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 4 szt. |
| Maks. pojemność pamięci | 256 GB |
| Złącza | |
| Złącza PCI-E (liczba slotów) | 2 x PCI-Express x16 |
| Złącza dla dysków i napędów | 4 x Serial ATA III |
| Obsługa RAID | Tak (0, 1, 10) |
| Złącza na tylnym panelu | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x USB 3.2 Gen1 typ C, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Gen1, 4 x USB, gniazdo anteny Wi-Fi |
| Złącza na płycie głównej | 1 x 8-pin ATX 12V, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 typ C, 2 x gniazdo M.2 (PCIe 4.0), wtyczka zasilania ATX 24pin |
| Komunikacja | |
| Zintegrowana karta sieciowa | Tak (2.5GbE LAN) |
| Transmisja danych | Bluetooth, Wi-Fi |
| Karta bezprzewodowa | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Dźwięk | |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Tak (Realtek 7.1) |
| Wymiary | |
| Szerokość | 244 mm |
| Wysokość | 244 mm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B840M DS3H WF6 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







