548 zł
Cena netto: 445,53 zł
Cena netto: 445,53 zł
SKU: B840M EAGLE WIFI6
Dostępność: średnia
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B840M EAGLE dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B840M EAGLE WIFI6 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wydajności i wszechstronności każdej konfiguracji komputera. Ma format micro ATX i obsługuje procesory z serii Ryzen 7000/8000/9000, co gwarantuje kompatybilność z wysokowydajnymi procesorami. Dzięki czterem gniazdom DIMM płyta główna obsługuje pamięć DDR5 SDRAM o częstotliwości od 2200 MHz do 3800 MHz (podkręcanie), zapewniając przepustowość pamięci odpowiednią dla wymagających zastosowań. Dzięki takim funkcjom, jak gniazda PCIe 4.0 x16 i gniazda M.2, użytkownicy mogą cieszyć się szybkim transferem danych i szerokimi opcjami przechowywania. Wyjście audio obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości, zapewniając wciągające wrażenia dźwiękowe, a wbudowana łączność LAN (2,5 Gigabit Ethernet) i Wi-Fi 6 gwarantują szybką i niezawodną pracę w sieci. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | AMD B840 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 3800 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3500 MHz (O.C.), 3400 MHz (O.C.), 3300 MHz (O.C.), 3200 MHz (O.C.), 3100 MHz (O.C.), 3000 MHz (O.C.), 2900 MHz (O.C.), 2800 MHz (O.C.), 2600 MHz, 2400 MHz, 2200 MHz |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8851BE |
| Interfejsy sieciowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x4 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) 1 x M.2 socket (gniazdo M.2 Key M 2280/2580) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy | 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 2 x antena 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora |
| Cechy harware | 5+2+2 Phase Power Design, Water Pump Header, Q-Flash Plus, Q-Flash, 16+2+1 Phase Power Design, 90A Smart Power Stage, 8 Layer PCB, 2x Copper PCB, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Solid Pin Power Connectors, GIGABYTE Smart Fan 6, MultiKey, RGB FUSION, M.2 Thermal Guard III, Ultra Durable, DIY Friendly Design |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Podkładka gumowa dla SSD M.2 gruba/cienka, 2 anteny |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), Realtek Gaming LAN Bandwidth Control |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B840M EAGLE WIFI6 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







