663 zł
Cena netto: 539,02 zł
Cena netto: 539,02 zł
SKU: B650 UD AC
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B650 UD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Doświadcz zaawansowanego poziomu obliczeń dzięki płycie głównej Gigabyte B650 UD AC, zaprojektowanej z myślą o wymaganiach współczesnych użytkowników. Ta płyta główna wyposażona jest w takie funkcje, jak obsługa pamięci DDR5 SDRAM, pozwalająca na osiągnięcie prędkości do 7600 MHz, oraz różnorodne opcje łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB 3.2. Dzięki solidnym możliwościom sieciowym, w tym Bluetooth 5.0 i 802.11a/b/g/n/ac, użytkownicy mogą cieszyć się stabilnymi i szybkimi połączeniami internetowymi, niezbędnymi zarówno do gier, jak i zadań profesjonalnych. 8-kanałowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe, wzbogacając każdą grę, film lub playlistę muzyczną. Zbudowana z myślą o trwałości, płyta główna posiada 6+2+2 fazową konstrukcję zasilania i bardzo wytrzymałe komponenty, zapewniając niezawodność i wydajność przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, tworzenie treści, czy codzienne użytkowanie, płyta główna Gigabyte B650 UD AC jest gotowa sprostać wyzwaniom. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD B650 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje Ryzen 7000/8000 Series) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 192 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4800 MHz, 5200 MHz, 5600 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7600 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8821CE |
| Interfejsy sieciowe | Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe x16 3 x PCIe 3.0 x16 (tryb x1) 1 x M.2 socket (25110/2580 M.2 Key M slot) 2 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe -złącza: 2 x M.2 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 6 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen 1 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x klawiatura PS/2 / mysz 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x SPI - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 6 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | 6+2+2 Phase Power Design, Zatrzask PCIe EZ, GIGABYTE Smart Fan 6, Q-Flash Plus, RGB FUSION, 6 Layer PCB, Audio Noise Guard, Ultra Durable, DIY Friendly Design |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Control Center, menedżer LAN |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B650 UD AC |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







