1009 zł
Cena netto: 820,33 zł
Cena netto: 820,33 zł
SKU: X670 GAMING X AX V2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE X670 GAMING dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna Gigabyte X670 GAMING X AX V2 została zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom zarówno graczy, jak i profesjonalistów, oferując połączenie wydajności, łączności i trwałości. Dzięki obsłudze procesorów AMD Ryzen z serii 7000 i pamięci DDR5, stanowi ona fundament potężnego systemu. Zaawansowana konstrukcja zasilania płyty głównej i wszechstronne opcje chłodzenia zapewniają stabilną wydajność przy dużych obciążeniach, a szybkie funkcje sieciowe, w tym 2,5-gigabitowy Ethernet, Bluetooth 5.3 i Wi-Fi 6E, zapewniają stałą łączność. Dodatkowo, różnorodność portów USB, w tym USB-C 3.2 Gen 2x2, oferuje elastyczną łączność z urządzeniami peryferyjnymi i szybkie prędkości transferu danych. Niezależnie od tego, czy grasz, tworzysz, czy pracujesz, płyta główna Gigabyte X670 GAMING X AX V2 zapewnia funkcje i niezawodność potrzebne do osiągnięcia doskonałości. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD X670 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | Ryzen (obsługa Ryzen 7000 Series) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 192 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4400 MHz, 4800 MHz, 5200 MHz, 5600 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7600 MHz (O.C.), 7800 MHz (O.C.), 8000 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8852CE |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x2) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/25110 M.2 Key M) 3 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 3 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 2 x USB 3.2 Gen 2 4 x USB 2.0 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 6 x USB 3.2 Gen 1 2 x antena 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x Thunderbolt - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | Water Pump Header, Q-Flash Plus, Q-Flash, 14+2+2 Phase Power Design, Solid Pin Power Connectors, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Zatrzask M.2 EZ, Audio Noise Guard, GIGABYTE Smart Fan 6, Power Stage 60 A, 6 Layer PCB, 2x Copper PCB, Ultra Durable, DIY Friendly Design, Zatrzask PCIe EZ, RGB FUSION, MultiKey, M.2 Thermal Guard |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Antena zewnętrzna |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3 |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X670 GAMING X AX V2 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







