1438 zł
Cena netto: 1 169,11 zł
Cena netto: 1 169,11 zł
SKU: X670E AORUS PRO X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE X670E AORUS dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE AORUS X670E PRO X to kamień węgielny pod budowę wydajnego komputera PC, zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów. Oferuje ona szereg funkcji, w tym wsparcie dla pamięci DDR5 z możliwością podkręcania do 8000 MHz, zapewniając, że szybkość pamięci spełni Twoje potrzeby. Szybka łączność jest zapewniona dzięki szeregowi portów USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 i USB 3.2 Gen 1, a także solidnym opcjom sieciowym dzięki 2,5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.3. Płyta główna została zbudowana z myślą o trwałości i chłodzeniu, charakteryzując się ultrasmukłą konstrukcją z 2x miedzianą płytką drukowaną i zaawansowanymi rozwiązaniami chłodzącymi, takimi jak M.2 Thermal Guard Ext. i technologia Smart Fan 6. GIGABYTE AORUS X670E PRO X został zaprojektowany tak, aby sprostać wysokim wymaganiom, zapewniając niezawodną i wydajną platformę do każdego zadania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD X670 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | Ryzen (obsługa Ryzen 7000 Series) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 192 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 5600 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6666 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (O.C.), 4400 MHz, 7200 MHz (O.C.), 5200 MHz, 7600 MHz (O.C.), 7800 MHz (O.C.), 8000 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | Dźwięk HD (7.1-kanałowy) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x2) 2 x M.2 socket (gniazdo 2280/25110 M.2 Key M) 2 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 |
| Interfejsy | 1 x HDMI 3 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 4 x USB 2.0 1 x wyjście SPDIF 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x antena 1 x wyjście liniowe audio (tylne) - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x Thunderbolt 4 - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | Obsługa WfM 2.0, UEFI BIOS, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora, wykrywanie hałasu, wykrywanie prędkości wentylatora, wykrywanie temperatury |
| Cechy harware | Q-Flash, Ultra Durable, 2x Copper PCB, 8 Layer PCB, Q-Flash Plus, Premium Power Choke, RGB FUSION, Water Pump Header, wstępnie zamontowana tarcza I/O, GIGABYTE Smart Fan 6, MultiKey, 16+2+2 Phase Power Design, 70A Smart Power Stage, Zatrzask PCIe EZ, M.2 Thermal Guard XL, M.2 Thermal Guard Ext., Zatrzask M.2 EZ na kliknięcie, Zatrzask M.2 EZ plus |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Antena zewnętrzna |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3 |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X670E AORUS PRO X |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







