3081 zł
Cena netto: 2 504,88 zł
Cena netto: 2 504,88 zł
SKU: GV-R9070GAMING-16GD
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE Radeon RX dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna GIGABYTE Radeon RX 9070 GAMING 16G zapewnia wydajność odpowiednią do gier i profesjonalnych zastosowań. Dzięki solidnej pamięci wideo o pojemności 16 GB karta ta wykorzystuje technologię GDDR6 SDRAM w połączeniu z 256-bitową szerokością magistrali i prędkością pamięci 20 Gb/s, zapewniając płynną i responsywną grafikę. Obsługa maksymalnie czterech monitorów i maksymalna rozdzielczość zewnętrzna 7680 x 4320 zwiększają możliwości wielozadaniowości i zapewniają wciągające wrażenia podczas grania w wysokiej rozdzielczości lub tworzenia treści. Dzięki takim funkcjom, jak AMD Smart Access Memory i AMD FidelityFX Super Resolution 4, ta karta graficzna optymalizuje wydajność przy zachowaniu jakości obrazu. Konstrukcja chłodzenia GIGABYTE WINDFORCE, obejmująca potrójny układ wentylatorów, technologię komory parowej i kompozytowe miedziane rurki cieplne, zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła, co pozwala utrzymać stałą wydajność podczas intensywnego użytkowania. Dodatkowe oświetlenie RGB umożliwia personalizację, zwiększając estetykę każdego sprzętu do gier. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9070 |
| Boost Clock | 2520 MHz |
| Procesor strumieniowy | 3584 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | GIGABYTE WINDFORCE cooling design, projekt wentylatora Hawk, żel przewodzący ciepło klasy serwerowej, Dual Bios, RGB Lighting, AMD Smart Access Memory, technologie AMD HYPR-RX, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), AMD Fluid Motion Frames, AMD Radeon Anti Lag Technology, AMD Radeon Boost Technology, Vapor chamber cooling technology, kompozytowe rury grzewcze miedziane, Gigabyte Alternate Spinning, 3D Active Fan, chłodzenie ekranu, Graphene Nano Lubricant, śluza boczna, metalowa płyta tylna, kontrolka LED, Ultra Durable VGA, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, AMD RDNA 4 Architecture |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 750 W |
| Dodatkowe wymagania | 2 x złącze zasilania PCI Express 8-pinowe |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Gigabyte Control Center, AMD Radeon Software Adrenalin Edition |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 28.8 cm |
| Wysokość | 13.2 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GV-R9070GAMING-16GD |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |






