13495 zł
Cena netto: 10 971,54 zł
Cena netto: 10 971,54 zł
SKU: GV-N5090GAMING-32GD
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE GeForce RTX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna GIGABYTE Gaming została zaprojektowana z myślą o wydajności i jakości obrazu. Dzięki maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 zapewnia klarowność obrazu w rozdzielczości 8K, gwarantując wciągające wrażenia podczas grania. Zaawansowana technologia GDDR6 SDRAM i prędkość pamięci 20 Gb/s zwiększają szybkość transferu danych i responsywność, dzięki czemu karta ta doskonale sprawdza się w wymagających zastosowaniach gamingowych. Wyposażona w interfejs PCI Express 5.0, ta karta graficzna zapewnia szybką łączność i płynną wydajność. Posiada konstrukcję chłodzącą GIGABYTE WINDFORCE z trzema wentylatorami, która zapewnia skuteczne odprowadzanie ciepła podczas intensywnych sesji grania. Zastosowanie kompozytowych miedzianych rurek cieplnych i żelu przewodzącego ciepło zwiększa wydajność chłodzenia, utrzymując stabilność systemu pod obciążeniem. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Zegar rdzeniowy | 2407 MHz |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6, DirectX 12 |
| Charakterystyka | NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, projekt wentylatora Hawk, żel przewodzący ciepło klasy serwerowej, 9. generacja enkodera NVIDIA, GIGABYTE RGB Halo, Dual Bios, Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, 3D Active Fan, RGB Lighting, Gigabyte Alternate Spinning, kompozytowe rury grzewcze miedziane, Vapor chamber cooling technology, Graphene Nano Lubricant, chłodzenie ekranu, śluza boczna, metalowa płyta tylna, kontrolka LED, Ultra Durable VGA |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 32 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 512-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 1000 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Adapter 1x 12V-2x6 do 4x PCIe 8pin, uchwyt karty graficznej |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio, Gigabyte Control Center |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 34.2 cm |
| Wysokość | 15.2 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Gwarancja ograniczona - 4 lata po rejestracji produktu (w ciągu 30 dni od zakupu) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GV-N5090GAMING-32GD |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







