1298 zł
Cena netto: 1 055,28 zł
Cena netto: 1 055,28 zł
SKU: 11351-14-10G
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sapphire
Gwarancja: gwarancja producenta
SAPPHIRE PULSE AMD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9060 |
| Boost Clock | 3040 MHz |
| Procesor strumieniowy | 1792 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 3 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x HDMI DisplayPort |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka | Dual Fan Design, 28 Akceleratorów Promieni, technologie AMD HYPR-RX, AMD Fluid Motion Frames 2, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), AMD Radiance Display Engine, Honeywell PTM7950 Thermal Interface Material (TIM), wentylatory dwuosiowe, łopaty wentylatora AeroCurve, kompozytowe rury grzewcze, aluminiowa płyta tylna, FrameDefense, bezpieczniki zabezpieczające, High TG Copper PCB, AMD RDNA 4 Architecture, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, akceleratory AI 2. generacji, AMD Infinity Cache, 32 MB cache, 56 akceleratorów AI, UEFI BIOS, Sapphire Dual-X Cooling Technology, Cyfrowa konstrukcja zasilania 9-fazowego, Intelligent Fan Control (IFC), Precision Fan Control, TriXX Supported, TriXX Boost, AMD Radeon Anti Lag 2 Technology, obsługa dekodowania AV1, obsługa dekodowania AV1, AMD Noise Suppression, FreeSync Technology, AMD Smart Technologies, wentylatory tulei łożyskowej, Integrated Cooling Module, 2-slot Fan Cooler |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 18 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Linux, Windows 10, Windows 11 |
| Minimalny rozmiar pamięci RAM | 8 GB |
| Wymagane zasilanie | 450 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 136 wat |
| Dołączone oprogramowanie | Sapphire TriXX, AMD Radeon Software Adrenalin Edition |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a |
| Szerokość | 4.06 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 12.2 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 11351-14-10G |
| Dane producenta | SAPPHIRE Technology Limited Unit 1910–1919, 19/F., Tower 2, Grand Central Plaza, 138 Shatin Rural Committee Road, Shatin, N.T., Hongkong Telefon: +852 2687 8888 Fax: +852 2690 3356 Strona internetowa: www.sapphiretech.com |
| Podmiot odpowiedzialny | SAPPHIRE Technology Avenue Louise 523, 1050 Bruksela, Belgia Telefon: +32 2 776 02 50 Strona internetowa: www.sapphiretech.com |
| Pomoc techniczna | https://support.sapphiretech.com/Default.asp?lang=eng |







