2889 zł
Cena netto: 2 348,78 zł
Cena netto: 2 348,78 zł
SKU: 90YV0MQ0-M0NA00
Dostępność: mała
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
ASUS PRIME RX9070 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ASUS PRIME EVO OC Edition zapewnia wysoką wydajność dla graczy i twórców treści. Dzięki procesorowi graficznemu AMD Radeon RX 9070 i 16 GB pamięci GDDR6 SDRAM karta ta jest przystosowana do obsługi wymagających aplikacji i gier w wysokiej rozdzielczości. Obsługuje maksymalną rozdzielczość zewnętrzną 7680 x 4320, zapewniając wierność obrazu na maksymalnie czterech monitorach jednocześnie. Połączenie zaawansowanych technologii chłodzenia, w tym konstrukcji z trzema wentylatorami i technologii 0dB, zapewnia wysoką wydajność przy niskim poziomie hałasu. Ciesz się płynną liczbą klatek na sekundę i ulepszoną grafiką dzięki funkcjom takim jak AMD FidelityFX Super Resolution 4 i AMD Radeon Boost Technology. Ta karta graficzna jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą podnieść jakość swoich wrażeń wizualnych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9070 |
| Boost Clock | 2590 MHz |
| Zegar Przyspieszenia (OC) | 2610 MHz |
| Procesor strumieniowy | 3584 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | Termopad zmiany fazy, Axial-tech Fan Design, 2.5-slot Fan Cooler, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, Dual Bios, 0dB Technology, płyta tylna z wentylacją, ASUS GPU Guard, wspornik montażowy ze stali nierdzewnej, technologia AUTO-EXTREME, technologie AMD HYPR-RX, AMD Smart Access Memory, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), AMD Radeon Anti Lag Technology, AMD Radeon Boost Technology, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 650 W |
| Dodatkowe wymagania | 2 x złącze zasilania PCI Express 8-pinowe, 2 przylegające gniazda PCIe |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kartka z podziękowaniami |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS GPU Tweak III |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 30.4 cm |
| Wysokość | 12.6 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90YV0MQ0-M0NA00 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







