1680 zł
Cena netto: 1 365,85 zł
Cena netto: 1 365,85 zł
SKU: GV-R9060XTGAMING-8GD
Dostępność: mała
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE Radeon RX dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna GIGABYTE Gaming została zaprojektowana z myślą o wydajności i jakości obrazu. Dzięki maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 zapewnia klarowność obrazu w rozdzielczości 8K, gwarantując wciągające wrażenia podczas grania. Zaawansowana technologia GDDR6 SDRAM i prędkość pamięci 20 Gb/s zwiększają szybkość transferu danych i responsywność, dzięki czemu karta ta doskonale sprawdza się w wymagających zastosowaniach gamingowych. Wyposażona w interfejs PCI Express 5.0, ta karta graficzna zapewnia szybką łączność i płynną wydajność. Posiada konstrukcję chłodzącą GIGABYTE WINDFORCE z trzema wentylatorami, która zapewnia skuteczne odprowadzanie ciepła podczas intensywnych sesji grania. Zastosowanie kompozytowych miedzianych rurek cieplnych i żelu przewodzącego ciepło zwiększa wydajność chłodzenia, utrzymując stabilność systemu pod obciążeniem. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Boost Clock | 3130 MHz |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 3 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, projekt wentylatora Hawk, żel przewodzący ciepło klasy serwerowej, RGB Lighting, AMD RDNA 4 Architecture, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), technologie AMD HYPR-RX, technologia AMD Smart Access Memory, AMD Radiance Display Engine, Gigabyte Alternate Spinning, 3D Active Fan, chłodzenie ekranu, kompozytowe rury grzewcze miedziane, Graphene Nano Lubricant, śluza boczna, metalowa płyta tylna, kontrolka LED, Ultra Durable VGA |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 450 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Gigabyte Control Center, AMD Radeon Software Adrenalin Edition |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 28.1 cm |
| Wysokość | 11.8 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GV-R9060XTGAMING-8GD |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







