3369 zł
Cena netto: 2 739,02 zł
Cena netto: 2 739,02 zł
SKU: GV-R9070XTGAMING-16GD
Dostępność: mała
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE Radeon RX dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Ciesz się wydajnością w grach dzięki karcie graficznej GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G. Ta karta graficzna, oparta na architekturze AMD RDNA 4, ma 16 litrów pamięci GDDR6 SDRAM, co zapewnia płynne renderowanie grafiki w wymagających aplikacjach. Ciesz się obrazem o maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320, obsługującym jednocześnie do czterech monitorów, co zapewnia wciągające wrażenia. Wyposażona w technologię chłodzenia GIGABYTE, w tym konstrukcję chłodzenia WINDFORCE, potrójny układ wentylatorów i technologię chłodzenia komorą parową, ta karta graficzna utrzymuje wydajność nawet przy dużym obciążeniu. Wzbogacona o podświetlenie RGB, podwójny BIOS oraz funkcje takie jak AMD Smart Access Memory i Radeon Anti Lag Technology, karta graficzna GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G została zaprojektowana z myślą o potrzebach zarówno graczy, jak i twórców, zapewniając szybkość dzięki taktowaniu 2970 MHz i prędkości pamięci 20 Gb/s. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Boost Clock | 2970 MHz |
| Procesor strumieniowy | 4096 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | GIGABYTE WINDFORCE cooling design, projekt wentylatora Hawk, żel przewodzący ciepło klasy serwerowej, Dual Bios, RGB Lighting, AMD Smart Access Memory, technologie AMD HYPR-RX, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), AMD Fluid Motion Frames, AMD Radeon Anti Lag Technology, AMD Radeon Boost Technology, Vapor chamber cooling technology, kompozytowe rury grzewcze miedziane, Gigabyte Alternate Spinning, 3D Active Fan, chłodzenie ekranu, Graphene Nano Lubricant, śluza boczna, metalowa płyta tylna, kontrolka LED, Ultra Durable VGA, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, AMD RDNA 4 Architecture |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 850 W |
| Dodatkowe wymagania | 3 x 8 pinowe złącze zasilania PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Gigabyte Control Center |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a |
| Szerokość | 5.6 cm |
| Głębokość | 28.8 cm |
| Wysokość | 13.2 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GV-R9070XTGAMING-16GD |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







