1604 zł
Cena netto: 1 304,07 zł
Cena netto: 1 304,07 zł
SKU: GV-N5060WF2MAX OC-8GD
Dostępność: bardzo duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE GeForce RTX dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna GIGABYTE WINDFORCE MAX OC Edition zapewnia wysoką wydajność i oszałamiającą jakość obrazu, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla graczy i profesjonalistów zajmujących się tworzeniem treści. Wyposażona w 8 GB pamięci GDDR7 SDRAM, karta graficzna obsługuje maksymalną rozdzielczość zewnętrzną 7680 x 4320, umożliwiając wyświetlanie obrazu w jakości 4K na maksymalnie 4 monitorach. Zaawansowana architektura procesora graficznego NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti w połączeniu z 4608 rdzeniami CUDA zapewnia płynną rozgrywkę i wysoką wydajność w wymagających aplikacjach. Dzięki konstrukcji chłodzenia GIGABYTE WINDFOR z dwoma wentylatorami, WINDFORCE MAX skutecznie odprowadza ciepło, zapewniając optymalną wydajność podczas długotrwałego użytkowania. Karta zawiera również innowacyjne funkcje, takie jak obsługa NVIDIA G-Sync, DLSS 4 oraz płytka zapobiegająca wyginaniu, która chroni przed zużyciem. Dzięki szybkości pamięci 28 Gb/s i zgodności ze standardami DisplayPort 2.1b, ta karta graficzna jest stworzona dla tych, którzy oczekują zarówno wydajności, jak i niezawodności w graficznych zastosowaniach komputerowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Zegar rdzeniowy | 2512 MHz |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6, DirectX 12 |
| Charakterystyka | Dual Fan Design, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, 9. generacja enkodera NVIDIA, Nvidia Broadcast, Nvidia Studio, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, projekt wentylatora Hawk, żel przewodzący ciepło klasy serwerowej, 3D Active Fan, chłodzenie ekranu, miedziana podstawa, Ultra Durable VGA, Graphene Nano Lubricant |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 550 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio, Gigabyte Control Center |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 19.9 cm |
| Wysokość | 11.6 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GV-N5060WF2MAX OC-8GD |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







