1967 zł
Cena netto: 1 599,19 zł
Cena netto: 1 599,19 zł
SKU: GV-N506TWF2MAX OC-8GD
Dostępność: bardzo duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE GeForce RTX dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna GIGABYTE WINDFORCE MAX OC Edition zapewnia wysoką wydajność i oszałamiającą jakość obrazu, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla graczy i profesjonalistów zajmujących się tworzeniem treści. Wyposażona w 8 GB pamięci GDDR7 SDRAM, karta graficzna obsługuje maksymalną rozdzielczość zewnętrzną 7680 x 4320, umożliwiając wyświetlanie obrazu w jakości 4K na maksymalnie 4 monitorach. Zaawansowana architektura procesora graficznego NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti w połączeniu z 4608 rdzeniami CUDA zapewnia płynną rozgrywkę i wysoką wydajność w wymagających aplikacjach. Dzięki konstrukcji chłodzenia GIGABYTE WINDFOR z dwoma wentylatorami, WINDFORCE MAX skutecznie odprowadza ciepło, zapewniając optymalną wydajność podczas długotrwałego użytkowania. Karta zawiera również innowacyjne funkcje, takie jak obsługa NVIDIA G-Sync, DLSS 4 oraz płytka zapobiegająca wyginaniu, która chroni przed zużyciem. Dzięki szybkości pamięci 28 Gb/s i zgodności ze standardami DisplayPort 2.1b, ta karta graficzna jest stworzona dla tych, którzy oczekują zarówno wydajności, jak i niezawodności w graficznych zastosowaniach komputerowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Zegar rdzeniowy | 2587 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4608 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6, DirectX 12 |
| Charakterystyka | Dual Fan Design, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, żel przewodzący ciepło klasy serwerowej, projekt wentylatora Hawk, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, 9. generacja enkodera NVIDIA, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Gigabyte Alternate Spinning, 3D Active Fan, chłodzenie ekranu, Graphene Nano Lubricant, kompozytowe rury grzewcze miedziane, płyta zapobiegająca gięciu, Ultra Durable VGA |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 650 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki NVIDIA Studio, Sterowniki GeForce Game Ready, Gigabyte Control Center |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 20.8 cm |
| Wysokość | 12 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GV-N506TWF2MAX OC-8GD |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







