1241 zł
Cena netto: 1 008,94 zł
Cena netto: 1 008,94 zł
SKU: 90YV0N72-M0NA00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
ASUS DUAL Geforce dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ASUS Dual oferuje wysoką wydajność dzięki obsłudze do 8 GB pamięci wideo i 128-bitowej szerokości magistrali, dzięki czemu nadaje się do wymagających zastosowań i gier. Dzięki możliwości obsługi rozdzielczości do 7680 x 4320 ta karta graficzna może obsługiwać wiele wyświetlaczy, obsługując do czterech monitorów, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Zbudowana w oparciu o technologię NVIDIA, posiada takie funkcje, jak kompatybilność z NVIDIA G-Sync i rdzenie Ray Tracing, zapewniające płynną rozgrywkę i imponujące efekty wizualne. Karta ta posiada również konstrukcję z podwójnym wentylatorem z technologią 0dB, zapewniającą skuteczne chłodzenie przy jednoczesnym zachowaniu cichej pracy podczas wykonywania lżejszych zadań. Uzupełniona technologią AUTO-EXTREME, karta graficzna zapewnia niezawodną wydajność i długą żywotność. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Boost Clock | 2647 MHz |
| Zegar Przyspieszenia (OC) | 2677 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | 2-slot Fan Cooler, Dual Fan Design, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA GeForce SFF-Ready, Axial-tech Fan Design, 0dB Technology, Dual Bios, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wydajność | |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 433 TOPS |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 550 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS GPU Tweak III |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3, DisplayPort 2.1b |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 20.3 cm |
| Wysokość | 12.02 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90YV0N72-M0NA00 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







