1626 zł
Cena netto: 1 321,95 zł
Cena netto: 1 321,95 zł
SKU: RX9060XT 8G-A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Powercolor
Gwarancja: gwarancja producenta
POWERCOLOR Radeon RX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna PowerColor Reaper Radeon RX 9060 XT została zaprojektowana z myślą o poprawie wrażeń z gier, zapewniając doskonałą jakość obrazu i wydajność. Dzięki obsłudze wysokich rozdzielczości do 7680 x 4320 użytkownicy mogą cieszyć się rozległą rozgrywką, która oddaje każdy szczegół w żywych kolorach. Pamięć GDDR6 SDRAM o prędkości 20 Gb/s zapewnia płynne renderowanie wymagającej grafiki, a architektura AMD RDNA 4 optymalizuje wydajność i efektywność. Wyposażona w wiele opcji wyjściowych, w tym dwa porty DisplayPort i jeden port HDMI, ta karta graficzna zachowuje kompatybilność z nowoczesnymi standardami wyświetlania. Funkcje takie jak technologia AMD Eyefinity i FreeSync zapewniają wciągające wrażenia z gry, umożliwiając konfigurację wielu monitorów i eliminując rozrywanie obrazu. Konstrukcja z dwoma wentylatorami, wraz z inteligentną kontrolą wentylatora i 2-slotową chłodnicą wentylatora, zapewnia skuteczne zarządzanie ciepłem i cichą pracę podczas intensywnych sesji grania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Zegar rdzeniowy | 2530 MHz |
| Boost Clock | 3130 MHz |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | AMD Eyefinity Technology, technologia AMD Stream, AMD Smart Access Memory, 2-slot Fan Cooler, AMD RDNA 4 Architecture, technologie AMD HYPR-RX, AMD Radeon Anti Lag 2 Technology, FreeSync Technology, Honeywell PTM7950 Thermal Interface Material (TIM), Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), Intelligent Fan Control (IFC), konstrukcja wentylatora pierścieniowego, płytki miedziane bezpośredniego kontaktu karty graficznej, Dual Fan Design |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 500 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a |
| Szerokość | 3.9 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 10 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RX9060XT 8G-A |
| Dane producenta | TUL Corporation No. 6, 3rd Road, Hsinchu Science Park, Hsinchu City 300, Tajwan Numer telefonu: +886 3 577 6668 Strona internetowa: www.powercolor.com E-mail: support.usa@powercolor.com |
| Podmiot odpowiedzialny | PowerColor Europe Adres: TUL Corporation ZAC du Phare 9 rue Joseph Cugnot 33708 Mérignac Cedex Francja Numer telefonu: +33 5 40 240 240 Strona internetowa: www.powercolor.com |
| Pomoc techniczna | https://www.powercolor.com/contact.htm |







