1430 zł
Cena netto: 1 162,60 zł
Cena netto: 1 162,60 zł
SKU: RX9060XT SL 8GO
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ASRock
Gwarancja: gwarancja producenta
ASROCK AMD Radeon dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ASRock Steel Legend Radeon RX 9060 XT 8 GB OC została zaprojektowana z myślą o graczach poszukujących wysokiej wydajności i efektywności. Dzięki 8 GB pamięci GDDR6 SDRAM i 128-bitowej szerokości magistrali zapewnia wystarczającą ilość pamięci do uruchamiania gier i aplikacji o wysokich wymaganiach graficznych. Procesor graficzny oparty jest na architekturze AMD RDNA 4, która umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości do 7680 x 4320 i obsługuje konfiguracje z wieloma monitorami, maksymalnie trzema. Płytka drukowana z tkaniny szklanej o wysokiej gęstości i matowa czarna płytka drukowana zwiększają trwałość i estetykę, a technologia zasilania ze stopu zapewnia stabilne dostarczanie energii. Wyposażona w potrójny wentylator i technologię 0dB, ta karta graficzna priorytetowo traktuje chłodzenie i cichą pracę przy niewielkim obciążeniu. Funkcje takie jak Polychrome SYNC do konfigurowalnego oświetlenia RGB i solidna metalowa płytka tylna uzupełniają jej konstrukcję. Dzięki obsłudze DirectX 12 i OpenGL 4.6, ASRock Steel Legend Radeon RX 9060 XT 8 GB OC oferuje narzędzia niezbędne każdemu poważnemu graczowi, aby cieszyć się płynną i wciągającą rozgrywką. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Boost Clock | 3320 MHz |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 3 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | AMD RDNA 4 Architecture, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, Cooler z Wentylatorem slot 2,55, Polychrome SYNC, 32 jednostki obliczeniowe, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, akceleratory AI 2. generacji, Striped Ring Fan, metalowa płyta tylna, rurka cieplna ultra-fit, żebro odbijające powietrze, 0dB Technology, technologia Super Alloy Power, przełącznik wł./wył. LED, listwa złącza szpilkowego ARGB, podstawa miedziana niklowana, DrMOS, matowa czerń PCB, Dławik Mocy Premium 90 A, Włókno Szklane Wysokiej Gęstości PCB, technologie AMD HYPR-RX, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), AMD Radiance Display Engine, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 550 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | AMD Radeon Software Adrenalin Edition |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a, HDCP |
| Szerokość | 5.1 cm |
| Głębokość | 29.8 cm |
| Wysokość | 13.1 cm |
| Waga | 967 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RX9060XT SL 8GO |
| Dane producenta | Adres: 2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan (R.O.C.) Telefon: +886-2-5588-2688 E-mail: info@asrock.com.tw Strona internetowa: www.asrock.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, The Netherlands Telefon: +31-24-345-44-33 E-mail: sales@asrock.nl Strona internetowa: www.asrock.com |
| Pomoc techniczna | https://www.asrock.com/support/ |







