1708 zł
Cena netto: 1 388,62 zł
Cena netto: 1 388,62 zł
SKU: 11350-04-20G
Dostępność: średnia
Producent: Sapphire
Gwarancja: gwarancja producenta
SAPPHIRE PULSE AMD dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Boost Clock | 3290 MHz |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 3 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x HDMI DisplayPort |
| Charakterystyka | AMD RDNA 4 Architecture, 32 jednostki obliczeniowe, 32 MB cache, AMD Infinity Cache, Honeywell PTM7950 Thermal Interface Material (TIM), łopaty wentylatora AeroCurve, Free Flow, FrameDefense, Integrated Cooling Module, chłodnica Dual-X, High TG Copper PCB, kompozytowe rury grzewcze, metalowa płyta tylna, wentylatory tulei łożyskowej, bezpieczniki zabezpieczające, Projekt zasilania 9-fazowego, Intelligent Fan Control (IFC), Precision Fan Control, TriXX Boost, technologie AMD HYPR-RX, AMD Fluid Motion Frames 2, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), AMD Radeon Anti Lag 2 Technology, AMD Radiance Display Engine, AMD Noise Suppression, AMD Smart Technologies, Wentylator Chłodzący gniazdo 2,3 |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Linux, Windows 10, Windows 11 |
| Minimalny rozmiar pamięci RAM | 8 GB |
| Wymagane zasilanie | 450 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express, slot sąsiadujący z PCI |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 170 wat |
| Dołączone oprogramowanie | Sapphire TriXX |
| Szerokość | 4.61 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
| Wysokość | 12.4 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 11350-04-20G |
| Dane producenta | SAPPHIRE Technology Limited Unit 1910–1919, 19/F., Tower 2, Grand Central Plaza, 138 Shatin Rural Committee Road, Shatin, N.T., Hongkong Telefon: +852 2687 8888 Fax: +852 2690 3356 Strona internetowa: www.sapphiretech.com |
| Podmiot odpowiedzialny | SAPPHIRE Technology Avenue Louise 523, 1050 Bruksela, Belgia Telefon: +32 2 776 02 50 Strona internetowa: www.sapphiretech.com |
| Pomoc techniczna | https://support.sapphiretech.com/Default.asp?lang=eng |







