1694 zł
Cena netto: 1 377,24 zł
Cena netto: 1 377,24 zł
SKU: ZT-B50600F-10M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zotac
Gwarancja: gwarancja producenta
ZOTAC GAMING GEFORCE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 AMP została zaprojektowana z myślą o graczach poszukujących wydajności i zaawansowanych funkcji. Wyposażona w potężny procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 5060 z 3840 rdzeniami CUDA, karta graficzna zapewnia imponującą liczbę klatek na sekundę i wysoką jakość grafiki na maksymalnie czterech monitorach o maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320. Karta jest wyposażona w 8 GB pamięci GDDR7 SDRAM, 128-bitową szerokość magistrali i prędkość pamięci 28 Gb/s, co zapewnia płynną rozgrywkę i bogatą grafikę. Karta graficzna obsługuje interfejsy API, w tym DirectX 12, OpenGL 4.6 i Vulkan 1.4. Jej system chłodzenia, wyposażony w technologię Dual Slot Fan Cooler i wentylatory BladeLink 90 mm, utrzymuje wydajność nawet przy dużym obciążeniu. Funkcje takie jak kompatybilność z NVIDIA G-Sync, NVIDIA DLSS 4 i IceStorm 2.0 poprawiają wrażenia z gry, zapewniając płynną grafikę i zmniejszone opóźnienia. Idealna do wciągających gier, karta ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 AMP zapewnia doskonałe wrażenia graficzne. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x8 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Boost Clock | 2550 MHz |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Zgodność z technologią VR | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 przy 165 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | Vulkan 1.4, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka | NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, 2-slot Fan Cooler, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), chłodzenie Dual Slot Fan, IceStorm 2.0, wentylatory BladeLink 90 mm, metalowa płyta tylna, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 11, Windows 10 |
| Wymagane zasilanie | 600 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 155 wat |
| Dołączone oprogramowanie | ZOTAC FireStorm |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1b, HDCP 2.3 |
| Szerokość | 4.16 cm |
| Głębokość | 22.05 cm |
| Wysokość | 12.025 cm |
| Szerokość transportowa | 21.8 cm |
| Głębokość transportowa | 8.3 cm |
| Wysokość transportowa | 28.3 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ZT-B50600F-10M |
| Dane producenta | Adres: 1220 Highland Ave Ste 930, Duarte, California, 91009, Stany Zjednoczone Telefon: (877) 599-6822 E-mail: support@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ZOTAC Europe, 1st Floor, 2-4 Lyon Road, London, SW19 2RL, Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 1344 868688 E-mail: eurotech@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com/eu |
| Pomoc techniczna | https://www.zotac.com/pl/support |







