1680 zł
Cena netto: 1 365,85 zł
Cena netto: 1 365,85 zł
SKU: 90YV0MI1-M0NA00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
ASUS Dual Radeon dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Boost Clock | 3130 MHz |
| Zegar Przyspieszenia (OC) | 3150 MHz |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 3 |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | 2.5-slot Fan Cooler, Axial-tech Fan Design, płyta tylna z wentylacją, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Dual Bios, 0dB Technology, ASUS GPU Guard, wspornik montażowy ze stali nierdzewnej, technologia AUTO-EXTREME, AMD RDNA 4 Architecture, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), technologie AMD HYPR-RX, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 550 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express, 2 sąsiadujące sloty PCI |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kartka z podziękowaniami |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS GPU Tweak III |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a, HDCP |
| Szerokość | 4.9 cm |
| Głębokość | 20.2 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90YV0MI1-M0NA00 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







