4277 zł
Cena netto: 3 477,24 zł
Cena netto: 3 477,24 zł
SKU: GEFORCE RTX 5070 TI 16G GAMING TRIO OC
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
MSI GeForce RTX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Poczuj gaming jak nigdy dotąd dzięki karcie graficznej GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC od MSI. Ta karta graficzna ma 16 GB pamięci wideo i szerokość magistrali 256 bitów, co daje jej moc potrzebną do renderowania grafiki w wysokiej rozdzielczości. Dzięki obsłudze maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 karta pozwala na wciągające wrażenia z gier, płynnie obsługując nawet cztery monitory. Dzięki procesorowi graficznemu NVIDIA karta zapewnia kompatybilność z HDCP, umożliwiając odtwarzanie treści w wysokiej rozdzielczości. Wybór portów wyjściowych obejmuje złącze HDMI i trzy złącza DisplayPort, co pozwala na różne konfiguracje. Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, streaming czy projektowanie, karta zapewnia wydajność i jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Boost Clock | 2572 MHz |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | Core Pipe, Stormforce Fan, podstawa miedziana niklowana, metalowa płyta tylna, Wave Curved 4.0, Air Antegrade Fin 2.0, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, dla NVIDIA G-Sync, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, TriFrozr 4 Thermal Design, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, 9. generacja enkodera NVIDIA, bezpieczniki zabezpieczające, DrMOS, Dual Bios, PCB 2 oz miedzi, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 750 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 300 wat |
| Akcesoria w zestawie | Podstawa, adapter zasilania z 16-pin na 3x 8-pin |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Center, MSI Afterburner, MSI APP Player, Norton 360 (30 dni wersji próbnej), Adobe Creative Cloud All Apps (członkostwo na 1 miesiąc) |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 33.8 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 1.296 kg |
| Waga transportowa | 1.819 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GEFORCE RTX 5070 TI 16G GAMING TRIO OC |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







