2216 zł
Cena netto: 1 801,63 zł
Cena netto: 1 801,63 zł
SKU: ZT-B50610F-10M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zotac
Gwarancja: gwarancja producenta
ZOTAC GAMING GeForce dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Ti 8 GB AMP zapewnia wysoką wydajność dla entuzjastów gier i profesjonalistów. Dzięki architekturze NVIDIA GeForce i 8 GB pamięci GDDR7 SDRAM karta graficzna zapewnia szybkość i responsywność. Obsługuje maksymalną rozdzielczość zewnętrzną 7680 x 4320, zapewniając ostry obraz i wciągające wrażenia na maksymalnie czterech monitorach. Konstrukcja z dwoma wentylatorami w połączeniu z technologią chłodzenia IceStorm 2.0 zapewnia przepływ powietrza i wydajność nawet podczas intensywnych sesji grania. Dodatkowo karta jest wyposażona w funkcje takie jak NVIDIA G-Sync Ready i obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania, dzięki czemu zapewnia płynną rozgrywkę bez zrywania obrazu i zacięć. Efekty białego podświetlenia LED i metalowa płytka tylna zwiększają jej estetykę, czyniąc ją stylowym dodatkiem do każdego zestawu do gier. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x8 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Boost Clock | 2632 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4608 |
| Zgodność z technologią VR | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 przy 120 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.4 |
| Charakterystyka | Dual Fan Design, 2-slot Fan Cooler, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Nvidia Broadcast, Nvidia Studio, 9. generacja enkodera NVIDIA, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA GeForce SFF-Ready, IceStorm 2.0, metalowa płyta tylna, wentylatory BladeLink 90 mm, Freeze Fan Stop, Variable Refresh Rate (VRR), oświetlenie białe LED, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 11, Windows 10 64-bit Edition |
| Wymagane zasilanie | 650 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 180 wat |
| Dołączone oprogramowanie | ZOTAC FireStorm, GeForce Experience, Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1b, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20), HDCP 2.3 |
| Szerokość | 4.16 cm |
| Głębokość | 22.05 cm |
| Wysokość | 12.025 cm |
| Szerokość transportowa | 21.8 cm |
| Głębokość transportowa | 8.3 cm |
| Wysokość transportowa | 28.3 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ZT-B50610F-10M |
| Dane producenta | Adres: 1220 Highland Ave Ste 930, Duarte, California, 91009, Stany Zjednoczone Telefon: (877) 599-6822 E-mail: support@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ZOTAC Europe, 1st Floor, 2-4 Lyon Road, London, SW19 2RL, Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 1344 868688 E-mail: eurotech@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com/eu |
| Pomoc techniczna | https://www.zotac.com/pl/support |







