4731 zł
Cena netto: 3 846,34 zł
Cena netto: 3 846,34 zł
SKU: ZT-B50710B-10P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zotac
Gwarancja: gwarancja producenta
ZOTAC GAMING GeForce dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Ti AMP Extreme INFINITY zapewnia przyjemne wrażenia w grach dzięki 16 GB pamięci GDDR7 SDRAM i 256-bitowej szerokości magistrali, które zapewniają płynną grafikę i wysoką wydajność. Dzięki maksymalnej rozdzielczości 7680 x 4320 i częstotliwości V-Sync wynoszącej 165 Hz, użytkownicy mogą docenić wizualizacje i płynny ruch na maksymalnie 4 monitorach, dzięki czemu nadaje się zarówno do wciągających sesji gamingowych, jak i kreatywnych zadań. Wyposażona w funkcje takie jak podwójny bios, technologia chłodzenia komorą parową i gotowość do obsługi NVIDIA G-Sync, ta karta graficzna oferuje stabilność i zwiększoną wydajność. Karta zawiera takie komponenty jak system oświetlenia SPECTRA 2.0 i aktywną kontrolę wentylatorów, zapewniając efektowną wizualnie konfigurację przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnych temperatur pracy. Ponadto, rdzenie NVIDIA DLSS 4 i ray tracing podnoszą jakość grafiki w grach, zwiększając szczegółowość i realizm każdej klatki. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Boost Clock | 2512 MHz |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Zgodność z technologią VR | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 przy 165 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.4 |
| Charakterystyka | Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, 3.5-slot Fan Cooler, NVIDIA Blackwell GPU architecture, IceStorm 3.0, Wentylatory BladeLink 100mm, metalowa płyta tylna, Freeze Fan Stop, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Nvidia Broadcast, NVIDIA DLSS 4, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Vapor chamber cooling technology, Active Fan Control, Dual Bios, ARGB Lighting, SPECTRA 2.0 Lighting System, Design Lustra Nieskończoności, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 11, Windows 10 64-bit Edition |
| Wymagane zasilanie | 750 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 300 wat |
| Akcesoria w zestawie | Wspornik podtrzymujący kartę graficzną, adapter kabla z 16-pin na 3x 8-pin, Kabel SPECTRA Link |
| Dołączone oprogramowanie | ZOTAC FireStorm, GeForce Experience, Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1b, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20), HDCP 2.3 |
| Szerokość | 6.96 cm |
| Głębokość | 33.21 cm |
| Wysokość | 13.75 cm |
| Szerokość transportowa | 28.2 cm |
| Głębokość transportowa | 12 cm |
| Wysokość transportowa | 44 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona Gwarancja ograniczona - 5 lat po rejestracji produktu |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ZT-B50710B-10P |
| Dane producenta | Adres: 1220 Highland Ave Ste 930, Duarte, California, 91009, Stany Zjednoczone Telefon: (877) 599-6822 E-mail: support@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ZOTAC Europe, 1st Floor, 2-4 Lyon Road, London, SW19 2RL, Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 1344 868688 E-mail: eurotech@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com/eu |
| Pomoc techniczna | https://www.zotac.com/pl/support |







