13291 zł
Cena netto: 10 805,69 zł
Cena netto: 10 805,69 zł
SKU: 90YV0LY0-M0NA00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
ASUS TUF Gaming dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 z 32 GB pamięci GDDR7 SDRAM zapewnia wysoką wydajność dla graczy i twórców treści. Dzięki interfejsowi PCI Express 5.0 i solidnej 512-bitowej szerokości magistrali karta graficzna obsługuje maksymalną rozdzielczość zewnętrzną 7680 x 4320, umożliwiając wyświetlanie obrazu na maksymalnie czterech monitorach. Prędkość pamięci wynosząca 28 Gb/s zapewnia płynne działanie wymagających aplikacji, dzięki czemu karta nadaje się do gier w wysokiej rozdzielczości i intensywnych zadań graficznych. Wyposażona w zaawansowane funkcje, karta RTX 5090 została zaprojektowana z myślą o chłodzeniu i wydajności. Technologia chłodzenia komorą parową w połączeniu z technologią MaxContact i konstrukcją wentylatora Axial-tech pozwala utrzymać optymalną temperaturę karty podczas długich sesji grania. Ponadto obsługa technologii NVIDIA G-Sync i OpenGL 4.6 zapewnia płynną rozgrywkę bez zrywania obrazu i zacięć. Dzięki dodatkowemu oświetleniu ARGB i akcesoriom, takim jak uchwyt karty graficznej i wiele kabli zasilających, karta graficzna działa dobrze i wygląda atrakcyjnie w każdej konfiguracji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Zgodność z technologią VR | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | ARGB Lighting, Vapor chamber cooling technology, Axial-tech Fan Design, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), dla NVIDIA G-Sync, MaxContact technology, technologia AUTO-EXTREME, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 32 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 28 Gbps |
| Szerokość szyny | 512-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 1000 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania PCI Express 16 pin, 3 sąsiadujące gniazda PCI |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt karty graficznej, rzep, kartka z podziękowaniami, 4 x kabel 8-pin na 12 VHPWR |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS GPU Tweak III |
| Szerokość | 7.2 cm |
| Głębokość | 34.8 cm |
| Wysokość | 14.6 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90YV0LY0-M0NA00 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







