3246 zł
Cena netto: 2 639,02 zł
Cena netto: 2 639,02 zł
SKU: RX9070XT TC 16GO
Dostępność: duża
Producent: ASRock
Gwarancja: gwarancja producenta
ASROCK AMD Radeon dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ASRock Radeon RX 9070 XT Taichi 16GB OC oferuje połączenie wydajności i funkcji dla graczy i twórców. Dzięki 16 GB pamięci GDDR6 i 256-bitowej szerokości magistrali, ta karta graficzna zapewnia szybki transfer danych i wyjątkową jakość obrazu. Możliwość obsługi do czterech monitorów z maksymalną rozdzielczością zewnętrzną 7680 x 4320 sprawia, że konfiguracje wieloekranowe stają się płynne i wciągające. Zaawansowany system chłodzenia, wyposażony w potrójny wentylator, wykorzystuje technologię 0dB w celu zmniejszenia poziomu hałasu, zapewniając optymalne środowisko do gier i produktywności. Podwójna funkcjonalność BIOS-u zapewnia elastyczność w zakresie dostrajania wydajności lub stabilności, dostosowaną do różnych potrzeb użytkowników. Wydajność jest zwiększona dzięki technologii AMD Radeon Boost i AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), umożliwiając płynniejszą rozgrywkę i lepszą liczbę klatek na sekundę. Sprzęt obsługuje również DirectX 12 Ultimate i OpenGL 4.6, zapewniając kompatybilność z nowoczesnymi aplikacjami do gier i renderowania. Dzięki funkcjom takim jak Polychrome SYNC i konfigurowalnym pin-headerom ARGB, istnieje możliwość personalizacji wizualnej. Wzmocniona metalowa rama i płytka PCB z tkaniny szklanej o wysokiej gęstości stanowią priorytet dla trwałości, zapewniając niezawodność podczas użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Zegar rdzeniowy | 2570 MHz |
| Boost Clock | 3100 MHz |
| Procesor strumieniowy | 4096 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | Polychrome SYNC, przełącznik wł./wył. LED, listwa złącza szpilkowego ARGB, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, metalowa płyta tylna, Reinforced Metal Frame, Taichi Triple Fans, Dual Bios, odwrotny przepływ powietrza, Striped Ring Fan, 0dB Technology, żebro odbijające powietrze, rurka cieplna ultra-fit, podstawa miedziana niklowana, pasta termoprzewodząca nano, japanese SP-Cap, DrMOS, Wyłącznik Mocy Premium 100A, PCB 2 oz miedzi, matowa czerń PCB, Włókno Szklane Wysokiej Gęstości PCB, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), technologie AMD HYPR-RX, AMD Radiance Display Engine, AMD Fluid Motion Frames 2, AMD Radeon Anti Lag Technology, AMD Radeon Boost Technology, 64 jednostki obliczeniowe AMD RDNA 4, wentylator 3-gniazdowy, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 20 Gbps |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 850 W |
| Dodatkowe wymagania | 12V-2 x 6 pinowe złącze zasilania PCI Express |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Podstawa, adapter kabla z 16-pin na 3x 8-pin |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1a, HDCP |
| Szerokość | 6.1 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 1.554 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RX9070XT TC 16GO |
| Dane producenta | Adres: 2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan (R.O.C.) Telefon: +886-2-5588-2688 E-mail: info@asrock.com.tw Strona internetowa: www.asrock.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, The Netherlands Telefon: +31-24-345-44-33 E-mail: sales@asrock.nl Strona internetowa: www.asrock.com |
| Pomoc techniczna | https://www.asrock.com/support/ |







