4846 zł
Cena netto: 3 939,84 zł
Cena netto: 3 939,84 zł
SKU: 90YV0LX0-M0NA00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
ASUS PRIME RTX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Wzbogać swoje wrażenia z gier i twórczości dzięki karcie graficznej ASUS PRIME GeForce RTX 5080. Ta karta graficzna, zaprojektowana z myślą o wydajności, oferuje 16 GB pamięci GDDR7 SDRAM, 256-bitową szerokość magistrali i prędkość pamięci 30 Gb/s. Dzięki obsłudze maksymalnie czterech monitorów i maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 możesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach obrazami i wciągającymi wrażeniami, niezależnie od tego, czy grasz, czy pracujesz nad projektami wymagającymi dużej mocy obliczeniowej. Wyposażona w zaawansowane technologie, takie jak NVIDIA DLSS 4 i rdzenie Ray Tracing Cores czwartej generacji, karta RTX 5080 zapewnia oszałamiającą grafikę i realistyczne efekty świetlne. Technologia chłodzenia komorą parową i wentylatory z podwójnymi łożyskami kulkowymi zapewniają wydajne chłodzenie i zwiększają trwałość. Dzięki takim funkcjom, jak gotowość do obsługi NVIDIA G-Sync i technologia AUTO-EXTREME, ta karta graficzna została stworzona, aby zapewnić wydajność i niezawodność w każdym zastosowaniu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Zgodność z technologią VR | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | Termopad zmiany fazy, Vapor chamber cooling technology, Dual Bios, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), dla NVIDIA G-Sync, Axial-tech Fan Design, 0dB Technology, płyta tylna z wentylacją, wspornik montażowy ze stali nierdzewnej, technologia AUTO-EXTREME, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 30 Gbps |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie | 850 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania PCI Express 16 pin, 2 sąsiadujące sloty PCI |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Rzep, kartka z podziękowaniami, 3 x kabel 8 pin na 12VHPWR |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS GPU Tweak III |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 30.4 cm |
| Wysokość | 12.6 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90YV0LX0-M0NA00 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







