3399 zł
Cena netto: 2 763,41 zł
Cena netto: 2 763,41 zł
SKU: 4X61P69962
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
LENOVO NVIDIA RTX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna - niski profil |
| Typ magistrali | PCI Express 4.0 x8 |
| Graphics Engine | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 przy 120 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 4 x Mini DisplayPort |
| Charakterystyka | Technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 16 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szerokość pasma | 224 GBps |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10, Microsoft Windows 7, Windows 11 |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 70 wat |
| Zgodność z normami | UL, FCC, BSMI, KC, VCCI, UKCA, CB, RCM, Ukraine DOC |
| Szerokość | 1.37 cm |
| Głębokość | 15.587 cm |
| Wysokość | 6.898 cm |
| Waga | 500 g |
| Szerokość transportowa | 40 cm |
| Głębokość transportowa | 18.5 cm |
| Wysokość transportowa | 10.5 cm |
| Waga transportowa | 850 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Maksymalna temperatura pracy | 91 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 95% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 4X61P69962 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







