6877 zł
Cena netto: 5 591,06 zł
Cena netto: 5 591,06 zł
SKU: 8D6B7AA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
HP NVIDIA RTX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 4.0 x16 |
| Graphics Engine | NVIDIA RTX 4000 Ada |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 przy 120 Hz |
| Szczegóły Interfejsu | 4 x DisplayPort |
| Charakterystyka | Pojedynczy slot pełnej wysokości |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 20 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szerokość szyny | 256-bit |
| Szerokość pasma | 360 GBps |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 11, Windows 10, Linux (64-bit) |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 6-pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 130 wat |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4a |
| Głębokość | 24.1 cm |
| Wysokość | 11.2 cm |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | HP Workstation Z2 G9 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 8D6B7AA |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







