1508 zł
Cena netto: 1 226,02 zł
Cena netto: 1 226,02 zł
SKU: ZT-D40600E-10M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zotac
Gwarancja: gwarancja producenta
ZOTAC GAMING GeForce dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge łączy w sobie moc i zaawansowane funkcje, odpowiednie zarówno dla graczy, jak i twórców. Z maksymalną rozdzielczością 7680 x 4320, obsługuje efekty wizualne, które podniosą jakość każdej gry lub multimediów. Zastosowanie technologii GPU NVIDIA Ada Lovelace zwiększa wydajność, podczas gdy NVIDIA DLSS 3 zwiększa liczbę klatek na sekundę bez utraty klarowności obrazu. Wyposażona w 8 GB pamięci GDDR6 i 128-bitową magistralę, ta karta graficzna zapewnia szybkie przetwarzanie danych z prędkością pamięci 17 Gb/s. Posiada konstrukcję z dwoma wentylatorami i 2-slotową chłodnicę wentylatora, aby zapewnić zarządzanie termiczne, a metalowa płyta tylna zwiększa trwałość. Dzięki obsłudze portów HDMI i DisplayPort można podłączyć do 4 monitorów, aby uzyskać wciągającą konfigurację. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 4.0 x8 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Boost Clock | 2460 MHz |
| Rdzenie CUDA | 3072 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 przy 60 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI (obsługuje 4K przy 120 Hz jak określono w przypadku HDMI 2.1a) |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.3 |
| Charakterystyka | NVIDIA DLSS 3, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, Rdzenie Tensor 4. generacji, Nvidia Broadcast, Nvidia Studio, Freeze Fan Stop, technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU, 2-slot Fan Cooler, Dual Fan Design, dla NVIDIA G-Sync, metalowa płyta tylna, NVIDIA GPU Boost, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 17 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 11, Windows 10 (64-bit Version1809) lub nowsza wersja |
| Wymagane zasilanie | 500 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 115 wat |
| Dołączone oprogramowanie | NVIDIA GeForce Experience, ZOTAC FireStorm |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4a, HDCP 2.3 |
| Szerokość | 4.31 cm |
| Głębokość | 22.14 cm |
| Wysokość | 12.27 cm |
| Szerokość transportowa | 21.8 cm |
| Głębokość transportowa | 8.3 cm |
| Wysokość transportowa | 28.3 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ZT-D40600E-10M |
| Dane producenta | Adres: 1220 Highland Ave Ste 930, Duarte, California, 91009, Stany Zjednoczone Telefon: (877) 599-6822 E-mail: support@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ZOTAC Europe, 1st Floor, 2-4 Lyon Road, London, SW19 2RL, Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 1344 868688 E-mail: eurotech@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com/eu |
| Pomoc techniczna | https://www.zotac.com/pl/support |







