5907 zł
Cena netto: 4 802,44 zł
Cena netto: 4 802,44 zł
SKU: MZ-77E8T0B/EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: gwarancja producenta
SAMSUNG SSD 870 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Wewnętrzny dysk twardy Samsung 870 EVO M.2 łączy w sobie wydajność i wysoką wydajność w kompaktowej obudowie. Dzięki pojemności 8 TB ten dysk półprzewodnikowy zapewnia miejsce na dane, zarówno do przechowywania multimediów, jak i aplikacji systemowych. Wyposażony w technologię S.M.A.R.T., dysk ten zapewnia niezawodność i utrzymuje optymalną wydajność przez cały okres eksploatacji, co czyni go niezbędnym elementem dla codziennych użytkowników i profesjonalistów poszukujących wydajnych rozwiązań pamięci masowej. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD - wewnętrzny |
| Pojemność | 8 TB |
| Kodowanie sprzętu | Tak |
| Algorytm kodowania | 256 bitów AES |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Wielkość bufora | 8 GB |
| Cechy | Samsung V-NAND TLC Technology, wsparcie TRIM, tryb uśpienia, TurboWrite Technology, Low Power DDR4 SDRAM Cache, Auto Garbage Collection Algorithm, Worldwide Name (WWN), S.M.A.R.T., IEEE 1667, 256-bit AES |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 6.8 mm |
| Waga | 48 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD | 4800 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych | 560 MBps (odczyt) / 530 MBps (zapis) |
| Maksymalny zapis losowy 4KB | 88000 IOPS |
| Maks. odczyt losowy 4KB | 98000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF | 1,500,000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SATA 6 Gb/s |
| Kompatybilna Wnęka | 2,5" |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii | 2.2 wat (przeciętna) 2.6 wat (zapis) 40 mW (bezczynność) |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Samsung Data Migration Software, Samsung Magician Software |
| Różne | |
| Zgodność z normami | WWN, IEEE 1667 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat / 4800 TBW |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MZ-77E8T0B/EU |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







