325 zł
Cena netto: 264,23 zł
Cena netto: 264,23 zł
SKU: D32172-RPET
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: DICOTA
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DICOTA Slim Case dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Torba DICOTA Slim Case FIVE została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu ochrony i wygody użytkowania laptopa i akcesoriów. Wykonana z materiału PET 900D pochodzącego z recyklingu, ta torba na notebooka łączy w sobie ekologię z funkcjonalnością. Posiada zamykaną komorę na notebooka i wzmocnioną wyściółkę, która zapewnia bezpieczeństwo urządzeń podczas transportu. Wyściełana komora na laptopa jest kompatybilna z notebookami o przekątnej od 12 do 14 cali, zapewniając idealne dopasowanie. Dodatkowo Slim Case FIVE oferuje wiele przegródek do organizacji, w tym przednią kieszeń, przegródkę na dokumenty i kieszenie na akcesoria. Kieszeń z ochroną RFID zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla cennych przedmiotów. Wyposażona w pasek do wózka, wyściełane paski na ramię i górne uchwyty do przenoszenia, ta torba umożliwia różne opcje przenoszenia w zależności od potrzeb. Ukryta kieszeń na lokalizator pomaga kontrolować swoje rzeczy, dzięki czemu ta torba jest idealnym wyborem do codziennych dojazdów do pracy lub podróży. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Teczka do notebooka |
| Tworzywo produktu | 900D z recyklingu PET |
| Szerokość | 38 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Waga | 690 g |
| Kompatybilność notebooka | 14" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 12" - 14" / 30,5 cm-35,6 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 35 cm x 24.5 cm x 3 cm |
| Dodatkowe przegrody | Tablet 12,9", kieszenie na akcesoria, przegroda na dokumenty, kieszeń przednia, przegroda na laptopa z wyściółką, ukryty slot na lokalizator, kieszeń zabezpieczona RFID |
| Cechy | Wyprodukowano z butelek plastikowych z recyklingu, zamykana przegroda na notebooka, wyściełanie wzmacniane |
| Pasek | Paski na ramiona z podkładkami, górny uchwyty do noszenia, pasek do wózka |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Cechy | Ochrona przed kradzieżą |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 30 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | D32172-RPET |
| Dane producenta | Adres: DICOTA GmbH Pleidelsheimer Strasse 15 74321 Bietigheim-Bissingen Niemcy Telefon: +49 7142 789 0 Strona internetowa: https://www.dicota.com |
| Pomoc techniczna | https://www.dicota.com/en/service-support.html |







