825 zł
Cena netto: 670,73 zł
Cena netto: 670,73 zł
SKU: P20471-06-V2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DICOTA
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DICOTA Backpack Reflective dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Plecak DICOTA Reflective łączy w sobie funkcjonalność i wytrzymałość, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku. Wykonany z wytrzymałego poliestru i termoplastycznego poliuretanu, plecak ten jest odporny na różne warunki pogodowe, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo Twoich rzeczy. Dzięki dużej pojemności od 32 do 38 litrów pomieści wszystko, od ubrań po wyściełaną przegrodę na laptopa, która mieści urządzenia o przekątnej do 17,3 cala. Przemyślana konstrukcja plecaka obejmuje wiele przegródek, w tym miejsca na tablet, telefon komórkowy, wizytówki i power bank, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. Komfort jest priorytetem dzięki regulowanym paskom na ramiona, górnemu uchwytowi do przenoszenia oraz regulowanym paskom na biodra i klatkę piersiową, które umożliwiają indywidualne dopasowanie. Wentylowany tył zapewnia przepływ powietrza, gwarantując wygodę noszenia nawet podczas długotrwałego użytkowania. Bezpieczeństwo zwiększają odblaskowe paski 3M zapewniające widoczność w warunkach słabego oświetlenia oraz obszar z rzepami umożliwiający personalizację. Ponadto plecak jest wykonany z przetworzonych butelek PET, co odzwierciedla zaangażowanie w zrównoważony rozwój bez utraty jakości. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Waga | 1.63 kg |
| Materiał | Poliester, poliuretan termoplastyczny (TPU) |
| Kolor | Czarny |
| Produkt z odzysku wtórnego | Wyprodukowano z butelek z poli(tereftalanu etylenu) (PET) z recyklingu |
| Futerał | |
| Typ | Plecak |
| Ochrona | Wodoodporna |
| Pasek | Pasek biodrowy regulowany, regulowany pasek na klatkę piersiową, pasek na ramię, rączka na górze |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dodatkowe przegrody | 2 kieszenie boczne, odzież, wizytówki, kieszeń tylna, wyściełana kieszeń na laptopa (do 17,3"), tablet, bank pamięci, telefon komórkowy |
| Dołączone akcesoria | Backpack raincover, karabińczyk |
| Cechy | Paski odblaskowe 3M, obszar z rzepem na własne logo lub własną nazwą, układ Obiegu Powietrza |
| Zgodność z normami | EN ISO 20471:2013, EN ISO 4920, Level 4 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P20471-06-V2 |
| Dane producenta | Adres: DICOTA GmbH Pleidelsheimer Strasse 15 74321 Bietigheim-Bissingen Niemcy Telefon: +49 7142 789 0 Strona internetowa: https://www.dicota.com |
| Pomoc techniczna | https://www.dicota.com/en/service-support.html |







