825 zł
Cena netto: 670,73 zł
Cena netto: 670,73 zł
SKU: P20471-05-V2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DICOTA
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DICOTA Backpack HI dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Plecak DICOTA Hi-Vis V2 został zaprojektowany dla osób, które poszukują funkcjonalności bez kompromisów w kwestii stylu. Wykonany z wytrzymałego poliestru i termoplastycznego poliuretanu (TPU), plecak ten jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, a jednocześnie zapewnia wodoodporność i odporność na wilgoć, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie zawartości. Pojemność 32 litrów można zwiększyć do 38 litrów, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca na niezbędne przedmioty. Dzięki wielu przegródkom, w tym wyściełanej przegródce na laptopa o przekątnej do 17,3 cala oraz dodatkowym kieszeniom na tablet, ubrania i power bank, organizacja jest kluczową cechą tego plecaka. Ponadto wentylowany tył zwiększa komfort noszenia przez cały dzień. Wyposażony w odblaskowe paski 3M i system przepływu powietrza, plecak ten stawia na bezpieczeństwo i oddychalność, co czyni go odpowiednim wyborem dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego i widocznego rozwiązania do przenoszenia, zarówno do pracy, jak i rekreacji. | |
| Ogólne | |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Wersja Pojemniejsza | 38 litrów |
| Waga | 1.6 kg |
| Materiał | Poliester, poliuretan termoplastyczny (TPU) |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Produkt z odzysku wtórnego | Wyprodukowano z butelek z poli(tereftalanu etylenu) (PET) z recyklingu |
| Futerał | |
| Typ | Plecak |
| Ochrona | Wodoodporność, wodoodporny |
| Pasek | Pasek biodrowy regulowany, regulowany pasek na klatkę piersiową, pasek na ramię, rączka na górze |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dodatkowe przegrody | 2 kieszenie boczne, odzież, wizytówki, kieszeń tylna, tablet, bank pamięci, telefon komórkowy, wyściełana kieszeń na laptopa (do 17,3") |
| Objętość bagażu | 32 litrów |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Dołączone akcesoria | Backpack raincover, karabińczyk |
| Cechy | Paski odblaskowe 3M, obszar z rzepem na własne logo lub własną nazwą, układ Obiegu Powietrza |
| Zgodność z normami | EN ISO 20471:2013, EN ISO 4920, Level 4 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P20471-05-V2 |
| Dane producenta | Adres: DICOTA GmbH Pleidelsheimer Strasse 15 74321 Bietigheim-Bissingen Niemcy Telefon: +49 7142 789 0 Strona internetowa: https://www.dicota.com |
| Pomoc techniczna | https://www.dicota.com/en/service-support.html |







