515 zł
Cena netto: 418,70 zł
Cena netto: 418,70 zł
SKU: D32163-RPET
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: DICOTA
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DICOTA Backpack FIVE dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Plecak na laptopa DICOTA FIVE łączy funkcjonalność z ekologicznością, ponieważ został wykonany z przetworzonych plastikowych butelek. Dzięki pojemności 24,5 litra zapewnia wystarczającą ilość miejsca na różne przedmioty, a jednocześnie pomieści laptopy o przekątnej ekranu do 17,3 cala. Plecak posiada ergonomiczną wyściółkę na plecach zapewniającą komfort oraz oddychającą tkaninę, która pozwala zachować chłód podczas transportu. Wiele przegródek, w tym kieszenie z ochroną RFID i kieszenie na akcesoria, zapewnia efektywną organizację niezbędnych przedmiotów podczas codziennych dojazdów do pracy lub podróży. Zamki błyskawiczne z możliwością zamknięcia na klucz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, pozwalając na pewną ochronę rzeczy podczas podróży. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester 900D |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 1.15 kg |
| Kompatybilność notebooka | 17.3" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 17.3" / 38.1 cm - 43.9 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 42 cm x 30 cm x 4 cm |
| Dodatkowe przegrody | Mini kieszeń, kieszeń boczna, kieszeń trackera, kieszeń zabezpieczona RFID, kieszenie na akcesoria |
| Cechy | Tył ergonomiczny, tył wyłożony oddychającym materiałem, wyprodukowano z butelek plastikowych z recyklingu, przegroda na notebooka watowana, metalowy pierścień D z zintegrowanym slotem T-Lock, zamykane suwaki z blokadą ring |
| Pasek | Pasek do wózka, rączka na górze, pasek na ramię |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Pojemność | 24.5 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 30 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | D32163-RPET |
| Dane producenta | Adres: DICOTA GmbH Pleidelsheimer Strasse 15 74321 Bietigheim-Bissingen Niemcy Telefon: +49 7142 789 0 Strona internetowa: https://www.dicota.com |
| Pomoc techniczna | https://www.dicota.com/en/service-support.html |







