92 zł
Cena netto: 74,80 zł
Cena netto: 74,80 zł
SKU: 9W0Z7AA
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HP 15.6 Plecak dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Opis | |
| Zabierz swój sprzęt w podróż po mieście w tej jednej torbie, która pomieści wszystko. Bez względu na to, gdzie pracujesz, potrzebujesz lekkiego plecaka z kieszeniami, ochroną i wygodą, aby móc się przemieszczać. Odkryj nowe możliwości zwiększające produktywność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 15.6 Plecak 9W0Z7AA |
| Opis: | HP Laptop Backpack - Plecak na notebook - 15.6" - szary, czarny |
| EAN: | 0198122297177 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Plecak na notebook |
| Waga: | 370 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 30.5 cm x 11 cm x 44 cm / 510 g |
| Kompatybilność notebooka: | 15.6" |
| Dodatkowe przegrody: | Przegroda na laptopa z wyściółką, wyściełana tylna panele, wyściełany panel z siatki powietrznej, 2 kieszenie na butelkę z wodą |
| Cechy: | Wodoodporny, kieszeń typu szybki dostęp |
| Pasek: | Pasek na ramię, wyściełane paski plecaka |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek błyskawiczny |
| Pojemność: | 16 litrów |
| Kolor: | Szary, czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9W0Z7AA |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







