280 zł
Cena netto: 227,64 zł
Cena netto: 227,64 zł
SKU: TBA00113GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Avila 15-16 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Torba na laptopa |
| Tworzywo produktu | Recyklowany PET 150, metalowe akcesoria, skóra ekologiczna |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Waga | 520 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | 4 x kieszeń na suwak, kieszeń wewnętrzna na zamek błyskawiczny, kieszonka na plecach, przednia kieszeń na suwak |
| Cechy | Wodoodporny, wyprodukowano z butelek plastikowych z recyklingu |
| Pasek | 2 górne uchwyty do przenoszenia, pasek do wózka |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny, zapięcie magnetyczne |
| Pojemność | 13 litrów |
| Kolor | Dąb francuski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBA00113GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







